Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy nőnek valaki csak akkor jön be, ha elegánsan van felöltözve?

Figyelt kérdés
Az előző munkahelyemen volt az egyik részlegen egy hölgy, aki mindig nagyon megnézett, ha ingbe-nadrágba voltam öltözve. Egyszer még nagy fennhangon meg is dicsért, hogy milyen elegáns vagyok stb. stb. Volt rajta kívül a teremben még 15-20 másik nő. Meg pl. egyszer bementem fekete nadrágban, ingben meg fekete kardigánban (mert a munka után mentünk az elnök apjának temetésére), láttam, hogy szabályosan végigmért. Viszont, ha csak pólóban látott, akkor soha.

2016. aug. 16. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, neked is jobban megakad a szemed egy testhez feszülős, elegáns ruhát viselő lányon, mint a melegítősön. A legtöbb nőnél az elegancia hatalmasat dob egy férfin, de például én is ha ingben vagyok sokkal magabiztosabb is vagyok, mint sima pólóban, ingben érzem a legjobban magam. 28/F
2016. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én nő vagyok, az egyik fejes a cégnél pont ilyen. Kifejezetten szép metszésű, nemes arcélei vannak, amit egy jól vasalt, egyenes szabású ing kifejezetten szépen ki tud emelni. Amikor meg vmi buggyosabb típusú, nem jól szabptt pólóban vagy pulóverben van, már nem annyira feltűnő, és úgy nem annyira férfias jelenség. Mondjuk az is más kérdés, hogyha már ismerkedós fázisban van a dolog, vagy már együtt élnek, akkor pólóban is meg fog szépülni az illető.
2016. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont facebook-on nem jelölt vissza...
2016. aug. 16. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel vigyázz, nem tudhatod, hogy téged is néz, vagy csak a ruhát.
2016. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A nők sajnos már csak ilyen felszínesek.
2016. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es: Nem márkás ruhákról volt szó, csak annyi, hogy ing meg szövetnadrág.
2016. aug. 31. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!