Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtud változni egy pasi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtud változni egy pasi ha szeret egy lányt?

Figyelt kérdés
Elmondta öszintèn, hogy menekült a kapcsolatok elöl, de most màr szeretne. Lehet, hogy meg vàltozik egy pasi olyan nö miatt aki nagyon tetszik neki? Nem nagyon tudnèk benne bizni es szerintem ezt èrzi es mindig probal kozelebb kerülni, de èn nem akarok egy szenvedös kapcsolatot, most lett vege egy elèg komolynak. Mi lehet az oka, a miert menekült eddig? ( Bocs a hibak miatt, telon irok)
2016. aug. 16. 18:51
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

Meg, ha akar.

Hogy mi az oka, igazán nem tőlünk kellene kérdezned.

2016. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok dolgon lehet változtatni, hogy a szerettünk kedvére tegyünk. Lehajtani az ülőkét, nem dohányozni az autóban, elmosogatni evés után... de az egyén részét képező alap tulajdonságokat nem lehet "levetkőzni". Ha úgy tetszik a bőrünkből nem tudunk kibújni.

Ez a sok ködösítés meg a legritkább esetekben mondható csak igaznak. Ez olyan mint amikor egy csaj úgy koptat le egy pasit hogy tetszel, kedvellek, különleges vagy számomra, de legyünk csak barátok.

Eddig menekült a kapcsolatok elől? Miért az olyan rossz dolog ami elől menekülni kell? Nem. Egyszerűen csak nem akart elköteleződni, csak dugásra tartott barátnőt vagy van valami defektje amit ezzel az öntömjénező dumával akar véka alá rejteni. 27/F

2016. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pontosan azt momdta, hogy amikor komolyra fordult volna mindig vissza lepett , ha pedig volt kapcsolata az nagyon zuros es csak bantottak egymast es tudja ezen valtoztatni kell. lassan itt az ido ugy erzi. Nincs koztunk semmi, de gyakran megkornyekez de mintha o se tudna mit kene tennie. Lepjek tul?
2016. aug. 16. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezer esetből egyszer. Valószínűbb, hogy téged is csak meg fog dugni.
2016. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
Lépjél.
2016. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kosz mindenki
2016. aug. 16. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy valamikor réges régen összetörték a szívét. Velem legalábbis ez történt, azóta menekülök a komoly kapcsolatok elől.
2016. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg. Én pl a cigiről szoktam le a szerelmem miatt! De vannak gyenge jellemek is, akik csak a levegőbe beszélnek. Sajnos ilyenből többet is ismerek. :(

Amikor tisztában vagy azzal, h ki számít neked igazán, akkor egyáltalán nem érzed áldozatnak azt, ha fel kell hagynod érte bizonyos dolgokkal...

2016. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En megtudtam volna semmit nem ertem el vele csak az hogy megint csalodjak ugyhogyba szok-ra nem erdemes mindenkit megdugok aki tetszik ketszer is
2016. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!