Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kínos lenne?

Figyelt kérdés
Van egy nő akibe évek óta szerelmes vagyok és elakarom mondani neki.Ha utána lelépnék örökre miután megmondtam az kínos lenne ?
2016. aug. 16. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
JA! :D
2016. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi értelme elmondani, ha örókre leakarsz lépni utána? Ez nem logikus...
2016. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát mert utána minden találkozás kínos lenne
2016. aug. 16. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd wel neki,de ne lépj le! Legalább a reakcióját várd meg. Lehet lesz belőle valami! :) Ne szalaszd el a szerelmet!
2016. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem vagy határozott és nincs önbizalmad, hogy elé állj tudatni veled tetszik neked és elhívnád őt vacsorázni akkor inkább hagyd, nyilván mindenki tart az elutasítástól de ez mindig benne van a pakliba 50-50%.

Viszont kérdem én, hogy lehetsz évekig szerelmes egy olyan nőbe akit nem is ismersz igazán? Ezt én inkább egy fellángolásnak vagy álomvilágszerű rajongásnak nevezném.

2016. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség... ha nem jöhetsz össze vele, akkor lépj tovább! Az érzelmeidhez nem hiszem, hogy sok köze van, ha viszonzatlan. Se neki, se neked nem.lenne jobb, ha vallomást tennél
2016. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ös baráti szinten vagyunk csak mindig volt valakije
2016. aug. 16. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kinos, szimplan valld be neki es vard meg a reakciot, ne fuss el vagy ilyesmi mert lehet h o ugyanugy erez mint te. Bizony, ez is benne van a pakliban.
2016. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem probáld elmondani mit érzel iránta.
2016. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!