Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el ezt a kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt a kínos helyzetet?!

Figyelt kérdés
Munka miatt feljöttem Budapestre,de mivel jelen pillanatban nincs annyi pénzem,hogy külön albérletbe menjek egy fiú ismerösöm befogadott egy hónapra..Kijött elém az állomásra és annyira örültem neki,hogy köszönés után megcsókoltam...Olyan hirtelen,gondolkozás nélkül történt az egész,hogy megmondani nem tudom miért tettem ezt igazából.. A fiú visszacsókolt és utána meglepődött fejet vágott..De azóta olyan kínosan érzem magam,hogy kerülöm.. Ti hogyan probálnátok ezt lerendezni magatokban?!
2016. máj. 15. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Korotok?
2016. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Látod a pénz mi mindenre képes.
2016. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CptTomato ***** válasza:

Vagy ne mondj vagy tégy semmit és akkor viselkedj úgy mintha misem történt volna... vagy beszéld meg vele hogy pillanatnyi elmezavar volt(én ez utóbbit ajánlom).


Nem olyan nagy gáz ez...cifrább is fordult már elő.

2016. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
(Y) Mindannyian megvásárolhatóak vagytok. :D Következő hapsinál mi lesz? Beülsz a kocsijába és leszopod? :D
2016. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben mi a kínos? Ha folytatást akartok, csináljátok. Az emberek felesleges problémákat kreálnak, rulezz... :)
2016. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:
És utána szóba se álltatok?
2016. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg gyanítom, igencsak jóképű a fiúismerősöd, különben nem másztál volna a képébe. Szerintem dugjatok egy jót ma este.
2016. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem magadban kell lerendezni hanem vele megbeszélni és utána már nem lesz kínos.:)
2016. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tök jó történet, nem ciki.
2016. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!