Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a szüleimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy elengedjenek? 18/L

Figyelt kérdés
18 elmúltam, de még mindig szigorúan fognak a szüleim. 2 hónapja van barátom, és megbeszéltük, hogy 20-án felmegyünk Pestre tűzijátékot nézni, utána pedig nála alszunk (nincs vonat később). Nem lefeküdni szeretnénk, azzal még várunk. De a szüleim nagyon ellenzik. Szerintetek is korai?
2016. aug. 16. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú vagy basszus. Mond meg nekik, hogy programod van, és kész. Vagy határozott leszel, vagy, 30 évesen sem fognak engedni sehova.
2016. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyire rossz lenne a kapcsolatod a szüleiddel, hogy nem tudtok felnőtt ember módjára megbeszélni valamit?

Nem foghatják örökké a kezedet!


Nem korai. Ülj le velük nyugodtan és mondd el nekik, hogy mit szeretnél. Plusz még nyári szünet is van.

2016. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szüleim lennének, fejbe lőném magam. :D Felnőtt ember vagy, ahhoz se lenne közük, ha szeretkeznétek.
2016. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló stílusú szülők mellett én anno nagyon határozott voltam, mikor betöltöttem a 18-at: következetesen nem kérdeztem, hanem egyszerűen közöltem, hogy mikor, mit csinálok. Pontosan beszámoltam róla, hogy hol leszek, mikor, meddig, tehát egy szavuk sem lehetett (szépen hangzik, hogy nagykorú vagy, de nyilván, ha otthon laksz...), de nem kértem véleményt, engedélyt. Tulajdonképpen csak megfogalmazásbeli különbség, de nagyon fontos, hogy éreztesd velük a határokat.

Elsőre tuti balhé lesz, de ne hagyd magad. Majd alakul a dolog. :)

2016. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor dugsz amikor akarsz 14. életéved betöltése után. Ennek nem lesz jó vége, hogy így fognak. De igen kevés ilyen nő van, aki nem teszi szét a lábait egyből. Le a kalappal, van tartásod. Más csajok már 23-24 évesen dugnak mint a kinigli nyulak.
2016. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagykoru vagy,allj a sarkadra te lany,azt csinálsz amit akarsz nem kell engedlyt kerned ,mar.
2016. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Menjenek fel veled a szüleid... Ha az a probléma hogy náluk alszol akkor menjenek fel érted és vigyenek haza...Aztán apa vezessen dugóban... reggel 7 re hazaértek bárhová... talán..:)
2016. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!