Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sosem szólítottak le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sosem szólítottak le az utcán akkor én vagyok a világ legrondább nője?

Figyelt kérdés

Az oldalon író férfiak szerint egy átlagosan kinéző nőt is napi többször leszólítanak és gyakran hajtanak rá. Ők biztos tudják, ha ilyen magabiztosan állítanak ilyesmit.

Namost ha engem 22 év alatt sosem szólított le senki az utcán sem bárban akkor biztos ronda vagyok mint egy húsznapos vizihulla ugye? :(


2016. aug. 17. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer nem szólítottam le utcán senkit... Nem az én stílusom.


Nem hinném, hogy emiatt te lennél a világ legrondább nője.

2016. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodj meg, engem sem szólítottak még le az utcán (max. a vonatokon) és nem veled lehet a baj, ha SZERINTED jól nézel ki. :)
2016. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Az itt nyafogó férfiak valami álomvilágban élnek, nyugi, nem veled van a baj.
2016. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

mi a baj a 20 napos vízi hullával? :D


23F

2016. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Bárban,buliban engem rengetegen leszólítanak,facebookon is gyakran írnak rám,de utcán...hát szerintem még sosem fordult elő :) Meg szoktak nézni,van,hogy fütyül némelyik paraszt,de leszólítani szerintem még senki sem szólított.Pedig vékony,csinos lány vagyok,de látod,mégsem.

20L

2016. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Kérlek lásd be, hogy ezzel az önemésztéssel nem fogod elérni sosem a céljaidat. Energiádat inkább tervezésre-ötletelésre, döntéshozatalra és megvalósításra használd el! Ha jót akarsz magadnak...
2016. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Johnny Bravo ***** válasza:
76%

"Az oldalon író férfiak szerint ..."


Az oldalon író férfiak szeretik rendesen eltúlozni a dolgokat

2016. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Engem se szólított soha senki le, mégse sírok, hogy milyen ronda vagyok. Fogadd el önmagad, ne siránkozz, mert nem mész vele semmire.
2016. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát, inkább csak irtó alpári módon beszólnak, de csak azért, mert nagyok a melleim. Eddig talán 2x szólítottak le normálisan utcán (mármint hogy megdicsértek, vagy elhívtak kávézni), de mind a kétszer nagyon boldog, és magabiztos voltam, mert valami jó történt velem, szóval a kisugárzásom miatt volt, nem attól, hogy én vagyok a legszebb a környéken, mert nem vagyok.
2016. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Engem se szólítottak le soha sehol így idegenek, aztán mégis van barátom, aki mindig mondja, hogy én vagyok a legszebb a világon. Szerintem ez azért nem igaz, de nem is érzem magam kifejezetten csúnyának.

Az itteni pasik siránkozós része valami nagyon furcsa elcseszett álomvilágban él, hagyd rájuk.

2016. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!