Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövér emberek miért sportosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér emberek miért sportosakra/vékonyakra pályáznak?

Figyelt kérdés
Van nem egy kövér ismerősöm aki a saját testével nem foglalkozik, de ő persze a sportosabb, testére igényes férfiakra/nőkre csorgatja a nyálát és arrol álmodik, hogy olyan párja lehessen miközben azt hirdeti sajátmagárol "Én szeretem így saját magam engem így fogadjanak el" . Akkor ezekszerint máson már nem fogadja el a zsírtöbbletet de másoktól elvárja hogy szeressék őt?
2016. aug. 17. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Igen, és össze is jön nekik sajnos,így aztán nekik ez teljesen természetes így...

Én is ismerek több ilyet is,de mivel sikerül is nekik,nem nagyon érdekli őket a dolog,nem törik magukat...

25/F

2016. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Én is ismerek mackós srácot aki elég sok csajt lekövérez :D neki a vékony lányok jönnek be...


Én meg genetika miatt vékony vagyok, próbáltam hízni, de csak gyógyszerrel ment, mert nincs akkora étvágyam...

Nekem meg inkább a teltebb alak jön be :D


ki érti ezt...


23F

2016. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Én nemis értem az olyan sportos embereket,akik együtt tudnak lenni kövérekkel.Hisz az életmódjuk is totál eltérő...én sportos és vékony lány vagyok és sosem tudnék kövér pasival lenni,nem tetszenek sem külsőre,sem életmódra.
2016. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek a hármas válaszolóval. Nekem is teljesen más az életmódom és képtelen lennék egy olyan ember mellett leélni az életem, aki totál egészségtelenül étkezik és egyáltalán nem mozog.
2016. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Mert az ízlés nem függ össze a magunk alkatával. Nem magunkat keressük a másik külsejében.


Az már más kérdés, hogy az önkritika hiánya baj, illetve olyat elvárni a másiktól, amire mi nagy ívben tojunk magunkkal kapcsolatban nem korrekt.


Én magam nem vagyok egy vékony lány, de elhízva sem vagyok. Viszont az alkatomon nem tudok nagyot változtatni, csak formálni valamelyest,és próbálom ezzel együtt elfogadni magamat. Mellette majd minden nap sportolok, és figyelek a kajára. Ha megtetszik olyan pasi, aki mondjuk tök kisportolt (nem ez az ideálom, de előfordult már) akkor azt gondolom, úgy sem jönnék be ilyen csávónak, és nem is próbálkozom.

Ettől függetlenül még tetszik a srác, és álmodozhatom róla hogy ilyen pasim lesz.

2016. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ellentétek vonzzák egymást. Ennyire egyszerű. Az mas dolog, hogy rajtam is van felesleg, de nem vagyok elhízva, szétfolyva. De nekem se baj ha van a leányzón egy kis felesleg, de ne legyen igénytelenül elhízva. Ennek ellenére nekem bejönnek a vékony csajok is. Nekem egyedül egy dolog nem jön be az pedig a túlságosan nagy mellek. Jobban szeretem a kicsi de formás feszes melleket. Lehet, hogy most sokan hülyének fognak tartani, de ez van.
2016. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Ismerek ilyen kövér emberek + igénytelen +lusta:ilyeneket mondanak magukról:Ne a külső alapján ítéljek. Fogadj el olyannak, amilyen vagyok. Nekem belső a fontos.Mégis ilyen férfi/nő kell neki csinos/jóképű, sportos,igényes, egészséges fogai legyen,gazdag, úgy kezelje a kövér párját mint egy királyt/királynőt.
2016. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen én ia észrevettem, hogy halálos támadásnak veszik ha ők nincsenek elfogadva és az ember egy kis diétára/sportra invitálná őket. Mert ők azt hirdetik "Én teltebben is gyönyörű vagyok és jól érzem magam a bőrömbe" na ja persze csak mit lehet abba szeretni valakinek ha ruhat nem kap magara, menni nem bír a súlyátol mert kilihegi a lelket és mellesleg inzulinrenzisztencia, diabétesz, magas vérnyomás, szivproblémákhoz vezethet a túlsúly.

Akinek a hozzátartozói vagy pája azt mondja őt így szereti ne foggyon le, olyan mintha azt mondanak én betegen szeretlek ne gyógyúlj meg.

2016. aug. 17. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!