Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiu vagyok, kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiu vagyok, kevés önbizalommal és szeretnék barátnőt. Szerintetek mit lehetne tenni annak érdekében, hogy bejöjjek a csajoknak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott,barátságos,vicces,és kedves :)
2010. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát változtass a megjelenéseden és a hozzáállásodon.

Megjelenés=ápolt,normális cuccokban járkálj és a hajad se úgy nézzen ki mint aki most kelt fel.

Hozzáállás= ha a megjelenéseddel tökéletesen elégedett vagy akkor van önbizalmad és akkor nem lehet gond a dologgal.

2010. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Javíts az önképeden, járj sportolni, rakd rendbe magad.


Ezzel alapjában véve a külsődön is és a kisugárzásodon is javítasz.

2010. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell metroszexuálisnak lenned ahhoz, hogy bejöjj a csajoknak... Csak hord azt, ami jól áll neked. Én is így teszem. Add magad, legyél vicces és mindig határozott. Ha vékonyka vagy akkor szedj fel magadra egy kis husit vagy izmot, mert szeretik a lányok ha van mit fogdosni és nem csont és bőr vagy.
2010. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legyél nyitott és őszinte add öndmagad ne legyél bunló vagy perverz mert a lányok azt nem szeretik.és ne legyél ráenős mert az se jön be nekik.ha nincs önbizalmad az nem tul jo de persze ezen tudsz változtattni, ne rögtön ugy állj oda egy csaj elé hogy huu de szánalmas és csúnya vagyok én hanem ugy mintha lenne önbizalmad persze ne is nézz ki egoistának.szoval a lényeg add önmagad ne nézz ki azért szánalmasan(ápold magad,normális ruhák)ne látszodjon hogy nincs önbizalmad, ésne rögtön azzal kezdjél hogy jaj de szép a melled mert az se jön be csak szép lassan és a végén egyre bátrabban,mintha egy habos tortát építenél amiha nem szárad meg a krém és ugy teszed rá a következő lapot akkor szétesik.sok sikert
2010. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amugy mi a bajod magaddal?
2010. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!