Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném kikérni a tanácsotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kikérni a tanácsotokat!? Meleg téma, akik csak mocskolódni jönnének azok rossz napot vettek ki csak szólok. Több lent

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel úgy 2 hete ismerkedtem meg egy oldalon keresztül. Elkezdtünk beszélgetni, mindez tök jól ment 3 napig, mert utána nem beszéltünk annyit, pedig addig minden nap órákon keresztül dumáltunk..a cél az tartós kapcsolat teremtés lett volna, de láttam hogy valami nem oké ezért rákérdeztem hogy mizu..aztán közölte hogy nem velem van baj hanem vele meg minden, de amiket leírt hogy miért..nem eljesen értem. Ezen lehet változtatni csak ő sem képes belátni..ez csak úgy nagyjából van leírva, többit csak prívátban írok annak aki tudna látni valamiféle tanáccsal hogy mit írjak neki, mert egyszerűen nem hagy nyugodni..

2016. aug. 18. 01:43
 1/8 anonim válasza:
Nekem mondhatod a többit , ha megfelelnek és akkor keresünk megoldast. 18/L
2016. aug. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!


SZívesen segítek ha gondolod, érdekel hogy mi lehet a sztori :)

Ha jól gondolom neki azzal van baja, hogy nem tudja magát elfogadni, és ez zavarja?

2016. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt írd:

"Szia, szeretném ha találkoznánk. Stb."

Az alapján amit írtál még nem futottatok össze. Én viszont úgy látom, hogy képernyőn át nem lehet eléggé megismerni egy embert. Ha találkoztok és dumáltok úgy is ki fog derülni, hogy passzoltok-e.

Sok szerencsét!

2016. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj, engem is érdekel és hátha tudok segíteni :) 20f
2016. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia :)

Lehet, hogy megbantottad/sertetted nekem a legvaloszinubb az, hogy kamu a gyerek. "Nem veled van a baj hanem velem." Vagy nem tetszel neki. Es nem akart megbantani ;) most csak ennyi jut eszembe ;) a kapcsolathoz sok sikert!! :) ♡♡ drukkolok☆☆

Ha degithetek vahy csak beszelnel valakivel irj ram :)

2016. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is írhatsz 20f
2016. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem írtam mindenkinek, mert én közben tegnap már ráírtam és ma válaszolt..köszi mindenkinek, annak is akihez még el se jutottam hogy segített volna, de most már fölösleges..
2016. aug. 18. 23:27
 8/8 anonim válasza:
Gonoszság, ha ezel után nem árulod el, mit írt Rád... :(
2016. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!