Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell a férfiaknak és nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a férfiaknak és nőknek?

Figyelt kérdés

[link]

Hamár sok ilyen kérdés van, ajánlom ezt a felmérést. :)


2016. aug. 19. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol van itt a felmérés?


A cikk egyébként jelentéktelen, pár sor, jelentéktelen általánosító maszlag. De nem is vártam mást egy femcafe.hu nevű csodától.


Az meg, hogy kinek mi kell, és mit keres a másikban az egyéni, úgyhogy kár ilyen felméréseket végezni.

2016. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A cikk a felmérésre alapul.

Az meg hogy általános az eredmény, hát nem kérdezhetnek rá minden apróságra, mert akkor elaprózodnának a "szavazatok".

Én szeretem a statisztikákat, felméréseket, amikor számokkal mérnek le dolgokat, szóval ha a többség mondjuk azt mondja, hogy nem csak a vékony lányok, hanem a normál testalkatúak a kelendőbbek, talán segít egyeseknek túllépni az önsanyargatáson és önbizalomleépítésen.

Érdekes volt számomra, hogy tényleg hátrányban vannak az alacsony férfiak, akik itt szoktak panaszkodni ezen. Nem gondoltam, hogy ez tényleg így van. Nekem mások a tapasztalataim.

2016. aug. 19. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
No, ez volt a "nesze semmi fogd meg jól"... :)
2016. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Férfiaknak: punci, nőknek: farok ... Nem kell ezt túlbonyolítani :-P
2016. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az általam ismert férfiak 90%-a ugyanezt mondja a saját igényeivel kapcsolatban, miközben az általam ismert nők 90%-a még mindig nem hiszi el és úgy gondolják, a vékony hostess csajok az ideálok.
2016. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!