Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak és a nőknek más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak és a nőknek más igényeik vannak szexuális téren ugye? Így hogyan alakulhatna ki harmónia a két nem között?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy a férfiak rendszerint szexkapcsolatot keresnek,a nők pedig nem. Így se a férfiak nem találnak maguknak szexpartnert, se a nők komoly kapcsolatot. Most akkor hogy is van ez?

Miért nem lehet a nőket rávenni, hogy jobban kívánják a szexet, illetve a férfiakat arra, hogy hajlamosabbak legyenek elköteleződni egy nő mellett?



2016. márc. 21. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Így nem érdemes általánosítani.Mivel minden embernek,nemtől függetlenül mások az igényei.Olyat kell keresni,akivel hasonlóak az igények:)
2016. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy pl. társkeresőn kétszer annyi férfi van mint nő, mert sokan csak a szex miatt mennek oda. A nők meg kéretik magukat, mert értük ugye "küzdeni" kell. Egyik mentalitás sem szimpatikus.
2016. márc. 21. 11:51
 3/18 A kérdező kommentje:
Mintha úgy lenne az egész rendszer megalkotva, hogy a férfi és a nő soha ne találjon egymásra :D
2016. márc. 21. 11:52
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tű a szénakazalban esete, de azért ott van az a tű is valahol, nem biztos, hogy egy társkeresőn. :-)
2016. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettétek, nem a párkereséssel van gondom, hanem arra lennék kíváncsi hogy miért alakult ez így ki, miért ilyenek a mai férfiak/nők?
2016. márc. 21. 11:59
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ez volt, csak most az internet miatt többnek tűnik. De a öregek is tudnának mesélni azért. :-)


Én nő vagyok, és nekem a szex egy párkapcsolat része, igazából nekem kell az érzelmi kötődés hozzá, ami nincs meg bárkivel, ha épp nincs senkim, elvagyok nélküle, de párkapcsolatban a párommal nem csak nyugdíjas adagokban van rá szükségem.

2016. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre a nők általában sokkal szexéhesebbek, mint én... Bár lehet én vagyok túlságosan visszafogott. :)
2016. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pont, hogy ha egy férfi kúrni akar akkor keres magának egy lukat erre és ez, ha belegondolunk azért előbb utóbb összejön. Szóval talál egy szopós kurvät erre a célra. Ez azt jelenti, hogy vannak ilyen nők ilyen igényekkel. Bár az lehet, hogy mondjuk 20 ilyen férfi ugyan azt az 5 csajt dugja különböző időpontokban.
2016. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen, én is valami ilyesmire gondoltam utolsó :)

De a nőkkel mi a helyzet? Nekik nehezebb lenne megtalálni a boldogságot?

2016. márc. 21. 14:02
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a férfi megtanulja, hogy mi van a tizenegy percen túl, akkor van harmónia!;)
2016. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!