Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha ismerkedtek a férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ismerkedtek a férfival és látszik rajta, hogy önbizalomhiányos, megpróbáljátok ápolni a lelkét vagy hagyjátok a fenébe az egészet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez sok egyéb mástól is függ, hogy hagynám-e vagy sem, azonban le kell szögezni, hogy ezt neki kell egyedül megoldania, nem a leendő társnak kell őt ápolgatni. A leendő társ nem ápoló. Aki képtelen megoldani az önbizalomhiányát egyedül az ne akarjon társat magának, hisz saját magával sincs renden.
2016. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Arra keressen egy pszichológust. Egyszer futottam bele ilyenbe, az önbizalomhiány miatt nem engedte, h elmenjek a barátnőimmel vagy egyedül kávézni, vagy stranra, edzőterembe vagy bárhová. Kész lelki terror.
2016. aug. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon függ attól, hogy milyen súlyos probléma ez a másiknál, illetve hogy jön ki rajta. Páromnak is volt/van némileg, de egyáltalán nem zavaró, sokáig nem is vettem észre. Nem ápolgatom direktbe, csak kedves vagyok vele, éreztetem, hogy szeretem, és ez szerencsére elég volt számára.
2016. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Ezt értettem ápolgatás alatt, amit te csináltál a barátodnak. Mibe fogadunk, hogy a párod ezek után fejlődött önbizalom terén?
2016. aug. 20. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Főztem neki egy kakaót.
2016. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, ez milyen jellegű és erősségű, hogyan nyilvánul meg. Például a volt barátomnak az okozott komplexust, amikor egy rövid ideig több pénzt kerestem nála. Az ilyesmivel nem tudok mit kezdeni. Sose éreztettem vele, hogy én több vagy jobb lennék nála, ő mégis így látta. De ez a saját hülyesége volt, az arcomon is pöröghettem volna, nem tudtam volna meggyőzni az ellenkezőjéről.

Amivel még nem tudok sok mindent csinálni, az a féltékenység. Ha nem bízik bennem, akkor ne akarjon velem járni, nincs értelme.

Pedig én is önbizalomhiányos vagyok, az én lelkemet is kell néha ápolgatni. Csak ez nem gyűrűzik bele annyira a párkapcsolatomba. Néha el kell mondani nekem, hogy nem vagyok bénább, rosszabb, tehetségtelenebb, mint mások. Ennyit én is meg tudok tenni a másikért. Hogy éreztetem vele, hogy egy fantasztikus embernek tartom (különben nem is lennék vele). Ha ez nem elég neki, akkor megállt a tudományom.

2016. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha a párom bizonytalan valamiben, természetesen ott vagyok mellette. Ha egy ismeretlen pasi önbizalomhiányos, akkor nem én vagyok az, aki ápolni fogja. Nem az én felelősségem. Nincs nekem időm idegen férfiak énképével foglalkozni, van jobb dolgom is.
2016. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!