Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nagy kérés lenne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagy kérés lenne ha a párotok úgy szeretne aludni néha, hogy az öletekbe teszi a fejét és szeretné ha simogatnátok a fejét?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 14:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Dehogyis, ez baromi édes lenne, szívesen vállalnám.:D
2016. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én is élvezném ezt a pozíciót. :D De úgy még jobb lenne, ha közben át is ölelne. ^^
2016. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
42%

Szoktunk néha így filmezni.

Nem kell kérnie, hogy simogassam a fejét, magamtól csinálom, nem nagyon szereti, de nem érdekel.

Viszont van az a pont, ahonnan már beteges ez a dolog.

2016. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gond, de hosszú alvásra ne számítson, mert nem bírok sokáig egy pózban megmaradni.
2016. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni, én nagyon szeretnék ilyesmit kapni, igénylem ezeket az átölelés, bújós, simogatós dolgokat, hogy el aludhassak a párom vállán vagy az ölében, olyan megnyugtató lenne, hogy ott van és simogat és nem eshet bajom.
2016. aug. 20. 14:45
 6/27 anonim ***** válasza:
5# Az utolsó pár szavadat olvasva úgy éreztem, hogy nő vagy. :DD
2016. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő, csak nagyon jól esne ha átérezhetném a törődésnek ezt a formáját is.
2016. aug. 20. 14:49
 8/27 A kérdező kommentje:
és azért tettem fel a kérdést mert nem nagyon értek az ilyesmihez, hogy meg kell-e kérnem ilyesmire a leendő barátnőm, vagy ez természetes.. fogalmam sincs, nem nagyon volt még kapcsolatom. Most sincs.
2016. aug. 20. 14:59
 9/27 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem neked alapból olyan barátnőt kellene találnod, aki nem idegenkedik attól, ha néha bújós a pasi. Persze, a nők többsége azt sem szereti, ha folyton ráakaszkodik valaki, de szerintem veled nem lenne annyira problémás a dolga. Szóval, ha majd lesz barátnőd, akkor nyugodtan közeledj felé, biztosan nem fog elhajtani. :)
2016. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Engem elég rosszul érintene ha idegenkedne attól a párom ha át akarom ölelgetni, vagy hozzá akarok bújni, nekem ez mindennapos lenne.
2016. aug. 20. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!