Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan kapcsolatról, ahol a nő többet keres mint a férfi?

Figyelt kérdés
8éve vagyok a barátnőmmel. Remekül megvagyunk meg minden, csak éngem frusztrál, hogy többet keres nálam (kb 40%-al). Mostanában célozgat rá, hogy ideje lenne megkérnem a kezét. Igyis hülyén érzem magam amiért kevesebbet keresek nála, hát még akkor ha összeházasodunk... Már annak is örülok, hogy fent tudok tartani egy autót és nem halok éhen közben.

2016. aug. 3. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Game over
2016. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 cukilányka 0.0 ***** válasza:
:D
2016. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Az én barátnőm közel a dupláját keresi, mint én, pedig én is a magyar átlag tripláját kapom.

Nálunk ez nem gond, soha nem is lesz.

Ebből nem csinálunk ego-kérdést, viszont ha nem dugom meg rendesen, akkor azért megorrol...

Nem tudom megérteni, hogy miért hiszik sokan, hogy a férfinek mindenben le kell győznie a nőjét. Ebben valamiféle komplexus lehet. Lehet magasabb, okosabb, képzettebb a nő, erre inkább büszkének kell lenni, mert ha veled van, akkor szeret és végül úgyis csak ez fog számítani.

2016. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha épphogy fent tudsz tartani egy autót, úgy hogy nem halsz éhen, és a barátnőd 40%-al keres többet, úgy ő sincs nagyon elengedve anyagilag... Szal ne frusztráljon a dolog.
2016. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én, örülök neki, hogy többet keres. Legalább, van aki eltart. Ne zavarjon az ilyen. Nálam is minden autót a nejem vesz, tart fenn. Ettől még nem érzem magam rosszul egyikben sem. Ezek anyagi dolgok csak. Lényeg az, hogy szeressen.
2016. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Sose volt meghatározó tényező a pénz számomra.
2016. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt nem zavarja, téged sem kell, hogy zavarjon. Célozgatott rá, hogy hozzád akar menni. Szerintem ez az a pont, ahol végképp megnyugodhatsz.
2016. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Leszarom, ki mennyit keres. Nekem van pénzem , beleszülettem a jóba, ha egyikünk se keresne semmit, akkor is élhetnénk világunkat egy ideig. Amúgy a barátnőm többet keres nálam, mivel magasabb képzettsége van, de engem ez totál hidegen hagy, soha nem érdekelt a pénz, mivel mindig megvolt mindenem.
2016. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne frusztráljon ez téged,fogadd el,ha nem tudod akkor kár is feleségül venned a párod!!!
2016. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha autóra alig futja, házasságra hogy futná...

Amúgy meg a 4-essel értek egyet, hogy egyikőtök se lehet nagyon elengedve anyagilag. Nektek nem való a házasság.

2016. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!