Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőcsábász fiú még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőcsábász fiú még egy szűz lányt is csak kihasználna?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, de tudom hogy egy nőcsábász , megd*ug valakit egy hétig kb vele vsn oszt csá.

Persze lehet azert nem marad egyel se mert rib*ancok vagy nem tudom....

Ha oda kerül a sor nem mernék vele le feküdni mert félnek hofy ott hagy utána. Rá adasul még szűz vagyok , ő húszon öt eves én 18


2016. aug. 22. 00:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem is érdekelne h az vagyok?
2016. aug. 22. 00:10
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
De persze neked nőcsábász srác kell, normális pasi meg ugyan már minek, maximum barátnak (baleknak) jók az olyanok, ugye? ...
2016. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha egyszer ő fogott meg akkor mit csináljak?
2016. aug. 22. 00:22
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Hát vegye le rólad a kezét. Nem azért de ne egy nőcsabaszal akarj összejönni. Keress egy normális srácot.
2016. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ismerem a fajtáját 101% hogy csúnyán ki fog használni. Szerinted majd pont veled csinálja másképpen? Összes haverja rajtad röhög majd.
2016. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Te kivétel vagy aranyom. :)
2016. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez a "majd értem megváltozik" mentalitás csak filmekben működik.

Többször láttam már hasonló dolgokat. "Elhagyja a feleségét" jól beetetett, 3x megdugott majd elvitte boldog családi nyaralásra az asszonyt és a 2 gyereket.

"Már egy hónapja találkozgatunk és azt mondja engem tényleg szeret" Járnak még egy hónapot, majd a srác megunja.

"Megígérte, hogy többet nem csinál ilyet" Minden héten van olyan nap amikor nálam bőgsz mert ismét lekezelően, bunkón beszélt veled és úgy bánik veled mintha egy darab szemét lennél.


Keríts egy normális pasast.

2016. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Legalább egy olyan férfivel lesz az első, aki volt pár nővel s tudja mit kell csináli alakuljon bárhogy utána. Csak húzzatok gumi. Nekem 19 évese volt szintén nőcsábásszal az első, szexkapcsolatban indult, és nagyon jó volt az első is!!
2016. aug. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, és ki is fog használni.
2016. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a szűzhártyádba úgy beleszeret, hogy megváltozik a személyisége. Inkább joggal mondhatja utána, hogy tudtad, mit vállalsz.
2016. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!