Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljek ezzel együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljek ezzel együtt?

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsatom nemrég ért véget.

Az első kapcsolatom volt, és mivel nagyon szerettem úgy döntöttem neki adom oda elsőnek magam.

A szülinapomon meg is tőrtént a dolog, már akkor éreztem valami nem stimmel mert amilyen figyelmes kedves volt akkor ott nem volt az...

Párszor még megtőrtént a dolog akkor úgy éreztem ez is jó lesz vele, ő az igazi.

Viszont a barátai elmondták részletes beszámolót szokott tartani nekik a szexuális együttléteinkről, valamint képeket mutatott nekik amiről én nem is tudtam.

A tudtom nélkül készítette a képeket, pl ha zuhanyoztam, nem figyeltem titokban képeket készített.

Feljelentést tettem a képek miatt de nem lett belőlle semmi.

Azóta zaklat üzenetekkel, ha letíltom egy másik profilról zaklat.

Olyanokat ír, hogy úgysem felejtem el mert ő volt az első, meg hogy egy két menetre még összejöhetnénk...

Persze nem ilyen szépen írja le.

Hogy éljek azza együtt, hogy ennyien látták a képeket?

Vagy, hogy egyáltalán ilyen hülye voltam?

21L



2016. aug. 11. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én valakivel a sz4rt is kiveretném belőle.
2016. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát én békés ember vagyok, de ha a bátyád, öcséd, unokatesód, vagy szimpla fiú barátod lennék, úgy kiverném belőle a szart is, hogy könyörögne, hogy hadd törölhesse le a képeket.
2016. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy tökön rúgást megérne a dolog.
2016. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

már felnőtt vagy,jelentsd fel egyrrészt zaklatásért másrészt a tudtod nélkül lefotózott és megmutatott másoknak,ezért már szép kis büntetést kaphat.

De amíg a fészbukkon élsz addig ne várj sokat...

2016. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Az első és második válaszoló kivételével gondolom a többiek olyan hiperintelligensek, hogy még soha senki nem tévesztette meg, verte át őket. A pasik képesek olyan tündérmeséket gyártani (nem mondom, hogy a nők nem :)), csak hogy bejussanak ahova kell, hogy csak na. Legközelebb biztosan óvatosabb leszel. Sajnálom, hogy pont egy ilyet fogtál ki elsőnek, de nem feltétlenül a te hibád. Az enyém sem úgy alakult, ahogy kellett volna, együtt tudok veled érezni és hiába volt kb. 10 éve, nem felejtettem el. Nem elkeseríteni akarlak, de nyilván nem fog olyan könnyen menni. Ami viszont fontos, hogy nem mindenki egyforma, még szép, hogy vannak olyanok akik is, akikkel megéri együtt lenni ;), ne ez alapján az egy alapján viszonyulj a többiekhez. Az ilyen típusok általában amúgy is türelmetlenek(mindenben), nem olyan nehéz kiszűrni.

A képekkel viszont nem tudom mit kezdhetnél, de nem hagynám annyiban, érdeklődj még utána, mit tehetsz még meg, hogy ez az idióta ne élhessen vele vissza!

Elhiszem hogy írtózatosan kellemetlen, de szégyenkezned nem neked kell miatta.

2016. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is békés ember vagyok, az esetek 99%-ában mélyen elítélem az erőszakot, de ha valami ismerősömmel ezt tenné a "párja" (és ha lenne számottevő fizikai erőm) akkor úgy megverném, hogy ő se felejtené el.
2016. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Jelentsd fel zaklatásért.. Kérj távol tartási végzést. Milyen egyszerű nem ?
2016. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!