Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jött már rá más is, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már rá más is, hogy fiatalabb korában túl keveset élt, csajozott?

Figyelt kérdés
Az a helyzet van, hogy hamarosan 23 éves srác leszek és pár hónaja lett vége az első komoly kapcsolatomnak. Már kb 18 éves kortól kezdve elég sokat csajozam, sok lánnyal beszélgettem, csokólóztam, volt 1-2 egyejszakás is, bulik stb, nem panaszkodom. Mégis néha ha belegondolok, akkor úgy tűnik, hogy kevés dolgot csináltam ilyen téren, mégtöbbet kellett volna csajozni, több egyéjszakás kalandot összehozni, és hamarabb megélni egy komoly kapcsolatot. Mindezt a tapasztalatszerzés céljából, mert azt is érzem, hogy akik 18-19 évesen túl voltak egy komoly kapcsolaton, azok most azzal a pár évvel előbb vannak, amíg 23-ak lesznek pl sokkal több dolgot megélhetnek, lehet még több komolyabb kapcsolatuk is. Nem a számok a lényegesek tudom, de igenis számít a tapasztalat. Olyan most mintha teljesen másképp gondolkodnék mint akkor. Most már nem hagynék ki semmi izgalmasat, mint eddig. Most tudom megvan a lehetőségem bármit csinálni, de ilyen téren hátrányban érzem magam azokhoz képest, akiknek sokkal fiatalabban sikerült az első szerelmet megélni, több komolyabb kapcsolatuk volt, több lánnyal lefeküdtek, amíg mondjuk 23 évesek lettek. most úgy tűnik, hogy bármit is teszek, azokat az éveket nem tudom bepótolni már és idegesít, hogy később értem meg ilyen szempontból, és nem 17/18 évesen volt az első komolyabb kapcsolatom. Valaki hasonló helyzetben? Ötletek, tanácsok?

2016. aug. 22. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Butaság, amin kattogsz, bár nem vagy vele egyedül. Ellenben hidd el, a számok tényleg nem számítanak. A tapasztalat pedig arra jó, hogy ha megtalálod azt, akive
2016. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*akivel együtt akarsz lenni, és akivel boldoggá akarjátok tenni egymást.
2016. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát a multon rágódni elég nagy hülyeség. a mostban élsz, tedd meg most amit akarsz.

én örülök hogy úgy alakult minden ahogy, és az vagyok aki lettem. és a jövő még mindig bármit tartogathat.

2016. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
és miért lennél több emberileg, ha pár extra lányt megdugtál volna? Mi lenne, ha valami értelmes célokat tűznél ki az életben?
2016. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"fiatalabb korában" - mondja a 23 éves... :DDDDDDDDD
2016. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, ilyen marhaságokon, meg a "múlton" majd úgy 40-45 évesen kezdjél el kattogni
2016. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!