Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb nők ti zokon vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők ti zokon vennétek egy fiatalabb srác szexuálisközeledését?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a srác nem töltötte még be a 18-at és mondjuk a nő már 30 felett van :)

2016. júl. 5. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok "idosebb no", de szerintem nem. Vagy ha igen, csak szextoyként.
2016. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem venném zokon, csak hidegen hagyna. Gyerekek nem érdekelnek.
2016. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
:S és ha nem viselkedik gyerekként, persze hivatlaosan még gyerek :S
2016. júl. 5. 16:10
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem venném komolyan. De ha nagyon nyomul, helyretenném.
2016. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A helyretennéd-et hogy érted?? :S
2016. júl. 5. 16:19
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden korosztály "csak" szexuális közeledését zokon veszem, ennek semmi köze a korhoz.
2016. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De nem egyből erre menne.. Természetesen udvarolna és tisztességesen elnyerné a nőt, csak én fogalmaztam hülyén :S
2016. júl. 5. 16:29
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

OK, én bevallom, nekem jól esne a dolog, de nem mennék bele.

A 18 alatti nekem nagyon fiatal... (34 vagyok). Egy 25 körüli már más lenne, persze ha nem lenne kapcsolatom.

De őszintén, egy <18 srác miért akarja az "idősebb" nőt? Eldicsekedni vele a haverjainak? Vagy tapasztalatszerzés? Vagy mi?

2016. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Halálosan belémszeretne és viszonoznám-e?


Persze, a szépirodalom és a filmművészet tele van ilyesmivel, gondolom néha megtörténik a való életben is.

2016. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős kisfiú csak trófeát akar, vagy tapasztalatot gyűjteni, nem kapcsolatot.

Így pedig nem tudom hízelgőnek tekinteni a közeledését, mert nekem az nem hízelgő, hogy valamibe szívesen beleverné a farkát, és engem ér a megtiszteltetés, hogy széttehetem a lábam...

Főleg ahogy a mostani kamaszok ismerkednek, még az is lehet, hogy csúnyán elküldöm a fenébe.

2016. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!