Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledhetnék felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem, de gyakorlatilag semennyire sem ismerem. Az egyetlen közös dolog, hogy ugyanazt a sportágat űzzük. Bár én már kevésbé vagyok aktív, inaktívnak nem nevezném magam benne. Érdemes tudni erről a sportágról, hogy nagyon átfogó a kapcsolatokat illetően és nagyon sok mindenki ismer nagyon sok mindenkit, tehát ha megnézné a közös ismerősöket egyből látná, hogy mi a közös. Ezzel a lánnyal viszont valahogy mindig is elkerültük egymást, valószínűleg a távolság miatt. Ezért is volt meglepő számomra, hogy oda fog járni egyetemre ahová én is járok és ahol lakok is.

Azt hiszem, hogy nem beszéltem vele még 1 percet sem, de külsőleg mindig is tetszett. Nem öltözködik kirívóan, egészen szolidnak tűnik. Nem tudom, hogy van-e bárkije, de ha van is facebook-on arról semmit sem tudni. Soha nem tesz fel képet fiúkkal. Jelenleg gólya táboron lehet, hogy részt vesz így semmiképpen sem szeretném zavarni, de kicsit később szeretnék felvenni vele valamilyen kapcsolatot és ha úgy történnek a dolgok el is hívnám valahová. Eddig sok sikerem nem volt a lányoknál, vagy nem volt közös téma, vagy nem illettünk egymáshoz vagy csak nem voltam az esetük.

Borítékolható, hogy amint ráírnék a 3. mondatnál tudná, hogy mi a sztori, hiszen soha nem beszéltünk még. Engem ez általában zavar főleg, hogy közös ismerősből rengeteg van, de hát nem nagyon tudok mit csinálni azzal, hogy tetszik. Sanszos, hogy a gólyatábort is meg kellene még várjam, hogy vége legyen, ilyenkor nem örülne ha hülyeségekkel zavarnám. A kérdésem az, hogy hogyan tudnék közeledni felé úgy, hogy ne legyen tolakodó.

Megköszönném ha privátba tudna segíteni még 1-2 20-25 éb közötti hölgy akiknek van tapasztalata olyan téren, hogy ők mit tekintenének megnyerőnek.

Ő 19 én 20.


2016. aug. 23. 01:33
 1/1 NudliHercegnő ***** válasza:
Mi ez a sportág? Miért nem írtad le a nevét?
2016. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!