Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledhetnék felé, h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledhetnék felé, h ne legyen feltűnő? (leszbi)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves csaj vagyok, kollégista és van egy lány a koliban akire felfigyeltem, őszintén szólva megtetszett. Eddig ha volt ilyen, soha nem lett belőle komolyabb, de ennek véget akarok vetni! Már köszönő viszonyban vagyunk, váltottunk is pár szót, de nem tudom mit lépjek, h kiderítsem benne lenne e lánnyal bármiben is, nem merek direktben rákérdezni. Mit ajánlanátok? Előre is köszi!
2011. nov. 12. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hetero fiú vagyok és azt gondolom hogy rossz szempontból közelíted meg a dolgot! Szerintem ne próbálj úgy közeledni hogy ne legyen egyértelmű, mert úgy azt fogja hinni, hogy csak barátkozni akarsz. Szerintem hívd meg egy italra és tegyél félreérthetetlen célzásokat :)

2011. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem hívd el valahova aztán beszélj vele hogy mi a helyzet valami kicsit intimebb helyre vidd
2011. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Félek attól ha nyíltan közlöm vele elterjed a koliban, aztán mennek a pletykálkodások...és ezt nem szeretném. ELőször rá kell jönnöm vhogy, h benne lenne-e, magyarán biztosra akarok menni aztán utána bátrabban próbálkoznék, ha érezném h nem vagyok neki közömbös.
2011. nov. 12. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
van egy ilyen ismerősöm nekem figyeld meg ha lassan cselekszel lehet csak barátság lesz köztetek ha gyors vagy meg lehet megijed ugy hogy te döntsd el hogy akarsz tőle valamit vagy nem amúgy próbáltad már lánnyal ?
2011. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen voltam már lánnyal..én tudom, h mit akarok tőle, többet mint barátság..viszont elkapkodni sem akarom, mert valóban beijedhet aztán akkor bukta... :S miért kérdezted?
2011. nov. 13. 09:26
 6/6 anonim ***** válasza:
mert van egy ismerősöm akinek a lányok jönnek be de nem mer feléjük lépni legalább te mersz
2011. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!