Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran beszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran beszéltek egymással, ha nem tudtok találkoztok?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk és nem mindig tudunk találkozni mostanában. Hétvégén vagyunk együtt, meg hét közben egyszer-kétszer. Eddig minden este, amikor nem találkoztunk, telefonon beszéltünk, de most valahogy abbamaradt ez. Napközbe néha írogatunk egymással és ennyi. Nem feltétlenül hiányzik, csak furcsa. Félek, hogy ez az eltávolodásnak a jele, vagy ilyesmi. Mondjuk már 2 éve leszünk együtt lehet, hogy csak azért?

Ha van valaki, aki hasonlóan van: ti hogy oldjátok meg a kapcsolattartást?


2016. aug. 24. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kötelező mindennap beszélni, mert így amikor találkoztok sokkal több mindenről lehet mesélni a másiknak, hogy mi is történt veled. Persze ha valamelyik fél igényli akkor azt tudatni kell vele, meg beszélni róla, mert minden kapcsolat alapja a kommunikáció, csak ezt sokan elfelejtik és ebből lesznek a problémák
2016. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi minden nap többször beszélünk és igényeljük is ezt, de ahogy látom ez ember függő.

Másik kapcsolatomban nem volt ilyen intenzív, akkor én igényeltem volna többet, mostaniban pedig meg is kapom, sőt!

Beszéld meg vele, ezt mi nem tudjuk, nem látunk bele a kapcsolatba.

2016. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!