Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, udvariasságból mondtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, udvariasságból mondtok olyat első találkozás után, hogy ti is remélitek, hogy még találkoztok egymással?

Figyelt kérdés

A héten találkoztam egy lánnyal, jól éreztem magam és úgy láttam, hogy ő is. Aztán írtam neki és azt válaszolta, hogy ő is jól érezte magát és ő is reméli, hogy még találkozunk.


Egyébként az a tipikusan nehezen meghódítható lány. :D De nekem nagyon bejön. Csak nem tudom, hogy azóta azért keresem csak én, mert nem jövök be neki, vagy mert elvárja.

ő 17L én 19F


2012. nov. 24. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Kellesz neki, a pattintós szöveg az a majd hívlak...

Nyomuljál, döngessed!

2012. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem te húztad ki a szájából a szavakat, akkor nagyon is jó úton halad a dolog.
2012. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mondunk. Mindenkinek mondunk. Még az sem derül ki a leírt szituból, hogy volt-e párkapcsolati felhang egyáltalán a találkozáskor...
2012. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a srác akkor csak annyit írok neki utólag, hogy

- köszi a randit, jól éreztem magam, majd ha lesz időm akkor talán összehozhatunk egy újabb találkát.. (értsd: sosem lesz időm)

- ha azt írom, hogy örültem, és remélem újra találkozunk, akkor azt így is gondolom..(értsd: tényleg jó lenne találkozni, ha lehet minél előbb.. csak még szégyenlős vagyok és kezdeményzeni, így várom hogy a fiú hívjon újra)

2012. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyet nem írok olyannak,akit többé nem akarok látni.
2012. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, általában ilyenkor csak mosolygok.
2012. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!