Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy férfi féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy férfi féltékeny?

Figyelt kérdés

Nem azokra a játszmázásokra gondolok, hogy direkt flörtöl mással, hanem az, ami "egészségesen" féltékennyé tesz.

Tudom, hogy van, aki szerint nincs olyan, hogy egészséges féltékenység, most ezt ne írjátok :) Azokat kérdezem, akik értik, hogy mire gondolok :)

Úgy érzem, sokszor túlzottan futok a párom után és neki már természetes, hogy én úgyis vagyok neki. Szeretném kicsit elérni nála, hogy igyekezzen engem megtartani. Persze nem úgy, hogy mással flörtölök stb.

Tudnátok tippeket adni?


2016. aug. 24. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrét példákat írj :) Mit jelent, h te futsz utána? :)
2016. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen bohóckodásotól tuti nem.
2016. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel ki akarod kenyszeriteni a feltekenységét, így alapbol játszmázásnak minősül...akkor nem lenne az, ha magatol lenne feltekeny.


Lehet, h ő szimplán nem feltékeny tipus. Ilyen is van.


Vegyél új ruhákat, járj el a csajokkal szórakozni, ha elmesz nezz ki ugy, mint a vegzet asszonya, hadd gondoljon bele, hany pasi fogja rad csorgatni a nyalat.

2016. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ideális esetben elég lehet, ha nem lógsz folyton a nyakában, nem futsz utána, elfoglalod magad mással. Megvárod, hogy ő keresse a társaságodat, nem ugrasz azonnal, ha hív/üzen. Tudod, legyen életed a párod mellett is.

Ha szeret, akkor féltékeny is adott szituációban. Nem beteges mindenre pattogó idegbetegségre gondolok, hogy mindenkiben csak az ellenfelet látja. Csak arra, hogy érdekli mi van veled, nem folyton te kezdeményezed a kapcsolatteremtést, és ha konkurencia lép a képbe (még akkor is ha csak egy férfi barát az illető), lehet látni a reakcióit.


Ha viszont nem szerelmes beléd, akkor teljesen feleslegesen erőlködsz, nem fogsz kiváltani belőle semmit.


Nem tudom pontosan mire jó ez a játszmázás, de ha észreveszi, hogy okkal teszed, simán kidobhat.

2016. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!