Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok férfi akkor sem féltékeny egy nőre, amikor kellene, illetve miért tartják komolytalannak, ha egy nő zaklatja a párjukat?

Figyelt kérdés
Nemrég rám hajtott egy női munkatársam, de olyan bunkó módon, hogy ezért egy pasit is tökön rúgnék, főleg, ha tudja, hogy van valakim. Segítséget kértem a barátomtól, de elkomolytalankodta az egészet, majd arra jutott, hogy ez női dolog, oldjam meg én. Így végül nekem kellett bemutatnom a csempének a csajt a mosdóban. Oké, erőfölényben vagyok, így sose volt félnivalóm, de akkor is zavar, hogy a barátom nem akart megvédeni.
2015. nov. 17. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod nem mindenki primitiv vegleny, hogy eroszakkal oldja meg a problemait. Mit vartal tole? Hogy majd odamegy a munkahelyedhez es jol megagyalja? Igaza volt, ha rad maszik valaki, oldd meg te.


Azt meg nehezen tudom megerteni, hogy mashogy nem lehetett volna leepiteni.

2015. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ő kellene megoldja?

Ha rámászna egy férfi, akkor te megvernéd, vagy elvárnád, hogy ő vakarja le magáról?

2015. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt féltékenynek kellett volna lennie? Vonzódsz a nőkhöz? Tetszett ez a nő bármilyen szinten is? Nem tudtad megoldani magad?


Akár nő, akár férfi hajtana a páromra, tőle várnám a megoldást. Ne azért legyen hozzám hűséges, mert én kikaparom a ribi szemét, hanem mert ő nem akar más nőt, és ezért tenni is tud, önállóan, határozottan.


Egy udvarlótól, ha azonos, ha ellenkező nemű, nem kell megvédenie senkinek. Kultúráltan is meg lehet ezt beszélni, ha te csak az agressziót ismered, mint megoldási módot, akkor ott nem a barátoddal van a probléma.

2015. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másból nem értett, így a feljelentés lett volna a másik megoldás, de az macerás.
2015. nov. 17. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Zaklatót egyszer kell határozottan visszautasítani, aztán levegőnek nézni.
2015. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!