Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszom rá, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom rá, most mit tegyek ha mégis tetszik a helyzet?

Figyelt kérdés

Az alapfelállás az, hogy másodéves egyetemista vagyok. Most jön a harmadik évem. A szüleim gazdagok, így nekik köszönhetően nagyon jó módban élek, nevezhetjük luxusnak. Ők kint élnek Svájcban, én pedig itthon egyedül.

Az egyetem alatt megismertem egy srácot, Ő mindig az a nagymenő bulizós fajta, rengeteg barátnője volt már, és bármikor tud találni magának lányt.

Én pedig a tipikus filmekbe illő hülyegyerek vagyok, dagadt is vagyok, ennek ellenére van egy kis önbizalmam, és viccesnek is tartanak. Azonban csajozás téren botrányos amit leművelek. Egyszerűen lehetetlenség számomra, hiába megyünk el bulizni. Ő mindig talál valakit, én meg senkit.

Szóval ezzel a sráccal a véletlennek köszönhetően haverok lettünk az egytem első éve alatt. Mondhatni, hogy a legjobb haverok.

Nem a pénzemért haverkodik velem, ezt tudom.


A múltkor elmentünk bulizni, majd odamentem egy nagyon csinos lányhoz, persze lekoptatott egy kedves dumával. Visszavonultam a haveromhoz, aki mintha végig engem nézett volna. Majd azt mondta, hogy elmegy van egy dolga. Az este folyamán többet nem is láttam. Fél óra múlva odajött a csaj, hogy bunkó volt, stb. beszélgessünk. Azt hittem, hogy álmodok. A buliból hazavittem, és kaptam egy csókot is.

Másnap a haverom hív, hogy milyen volt a lány?

Azonnal rájöttem, hogy túl szép volt, hogy igaz legyen, benne van az Ő keze is.

Elmondta, hogy ismeri a csajt, és elvileg nagyon odavan a gazdag pasikért, igazi pénzes lány. Szólt pár szót az érdekemben.

Kiakadtam a haveromra, Ő meg azonnal jött azzal, hogy látta mennyire elvagyok kenődve és már nem bírta nézni, hogy mindig lepattintanak. Meg, hogy jógyerek vagyok, a legjobb haverok vagyunk, csak jót akart nekem. Jót fog nekem tenni.

Én teljesen ellene voltam ezeknek a pénzen alapuló kapcsolatoknak, így nem is kerestem a lányt. Két nap után a csaj rámírt fb-on, hogy elfelejtettem, vagy miért nem kerestem? Nem bánná ha elmennénk valahova.

A lány 10/10, én meg belementem a dologba. Elhívtam randizni, és számomra annyira új ez az egész, és annyir a jó, hogy most dúl bennem ez a kettősség, hogy nem engem kedvel igazán, de mégis jó érzés.

Nem okoz számomra problémát, hogy megadjam a lánynak azt amire vágyik(anyagiak).


A haverom is hiányzik, főleg hogy összevesztem vele most meg mégis belementem.


Ti mit tennétek?


21/F



2016. aug. 25. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, segíteni akart és ezt is tette.
2016. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szégyellem magam a csaj helyett.

Az ilyenek miatt hiszik azt a noi nemrol a ferfiak,hogy penzehesek.

Szánalmas.

2016. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Haverral bekulj ki mindenkepp.

A csajt hanyagold, ne legyel idiota, akit kihasznalnak..

2016. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szúrd meg a luvnyát, majd hajítsd ki.


A haverodnak köszönd meg!

2016. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi emberek! :)

Azért lettem rá pipa végülis, mert közvetetten a képembe nyomta, hogy ha egy nőt akarok akkor vegyem elő a pénzem, és kaphatok. Mintha anélkül soha nem leszek rá képes, hogy legyen egy normális barátnőm. Vagyis ezt gondoltam, azt hiszem tévedtem és mégis csak jófej akart lenni velem.

Ma még felhívom, és megbeszélem vele.


A lány dolog még mindig nehéz. Tudom, hogy saját magamat verem át, de mégis jó. Fényezi az önbizalmamat rendesen amikor flörtöl velem, simogat, odabúj hozzám, és az, hogy normálisan tudunk beszélgetni.

Az a vicces az egészben, hogy ha igazán szeretne akárki más, akivel jól érzem magam, (nem feltétlenül "modell" lány) is megkapná ezt az egészet. :)

Köszi a tanácsokat, szerintem közlöm vele nemsokára, hogy nekem ez nem pálya, mielőtt túlságosan beleélem magam. :)

2016. aug. 25. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Dugd meg a nőt a haveroddal békülj ki. Max egy vacsorát fizess a csajnak esetleg meg vegyél neki valami olcsóbb bizsut, majd pattintsd le vmi kamu ürüggyel, legalább megtanulja hogy nem minden pénzes pasi hülye. Nőként írom ezt.
2016. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, xszerintem van lany, akinek a belso es a penz a fontos, van akinek a kulso es a lazasag. Szerintem mindenkinek van egy parja. Ha kiegeszititek egymast miert ne?!
2016. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!