Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ha a barátnőtöknek szinte csak fiú barátai lennének?

Figyelt kérdés
az exeivel is jóban van, a legjobb barátja is fiú, a haverjai akikkel bulizni jár azok is fiúk..
2016. aug. 26. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem fogok hazudni, igen, zavarna. Pláne az exek, ha velük is jár. Az nem zavarna, ha lenne egy társasága, amelyikben van pár srác, ez természetes. De az, hogy csak srác, és hogy velük jár el bulizni, amíg én otthon malmozok, az nem pálya. 23/F
2016. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindaddig nem zavar,amíg érzem,hogy fontos vagyok a számára és nem csak egy a sok közül és az utolsók között abban a bizonyos sorban.
2016. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

A barátság nem szerelem, ha pedig valaki meg akar csalni, az úgy is meg tud, ha egyetlen fiú barátja sincs. Nem ezen fog múlni.

2016. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

nem, mert magamból kiindulva létezik csak barátság fiú-lány között...

de a lány mentalitása fontos ilyen téren, ne legyen olyan, hogy "baráti csók" meg hasonló dolgok...

am nem vagyok féltékeny típus, bízok a másikban, de vannak határok!


23F

2016. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

fiús csaj vagyok

ki is akadnék ha ezen hisztizne a párom ...

2016. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, ha őt sem zavarja, hogy nekem szinte csak lány barátaim vannak.
2016. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sajnos zavarna ezért sem való nekem a párkapcsolat :)
2016. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ha valakivel parkapcsolatba lepek, abban teljesen megbízok.
2016. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Visszakérdezek: téged zavarna ha az úgynevezett párod más lányokkal, köztük az exeivel elmenne mindenféle "barátos" programokra? Az a nő akinél az nincs fejben meg, hogy a párkapcsolatba az nem fér bele, hogy egy horda álló fa*ú kanival vetetem körbe magam,-akik ráadásul az exeim- hogy a jópofizásukkal legyezgesse az önérzetem, az nem való párkapcsolatba. Dönteni kéne hogy a párod fontos a számodra vagy hogy legyen egy udvartartásod.
2016. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bajban is lennék olyan emberrel, akit ez zavarna. Tipikusan inkább pasis szakmát tanultam, és simán előfordulhat, hogy olyan munkahelyre kerülök, ahol akár egyedül vagyok nő, a kollégáimmal meg szeretek jóban lenni. Én sem féltékenykedek, ha az aktuális párom nőkkel barátkozik. A barátság barátság, a párkapcsolat meg ennél jóval több.
2016. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!