Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket nagyon zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket nagyon zavarna, ha a barátnőtöknek szinte csak fiú barátai lennének?

Figyelt kérdés

Hetero fiú barátok. De ne ilyen több százra gondoljatok, ami manapság divat, hanem tényleg igaz, valódi barátokra, nem olyan sokra. Lány létemre egyszerűen nem tudok lányokkal barátkozni, nem értek velük szót... nem tudom miért. Vannak lányok, akikkel jóban vagyok, de egy idő után mindegyiket megunom, a túlzott csajos viselkedésük, meg a nyavalygásuk miatt, amit én nem nagyon bírok elviselni, így nem is keresem a társaságukat. A normális közvetlen fiúkkal 1-2 mondat után letudok spanolni. Egyébként meg egyáltalán nem bírom a női nemet (tudom, én is nőből vagyok) véleményem szerint a többség elég undorító. Kétszínűsködés, pletykálkodás, kihasználás, lenézés... nálam ezek nagyon nem fekszenek, de a fiúknál ez ritkább.

DE, mindezek ellenére, engem például nagyon zavarna, ha a barátomnak sok lány barátja lenne, vagy csak azok, és nagyon jó viszonyt ápolna velük, legalább olyat, mint én a fiúkkal. Azt nem tudnám elviselni...



2013. dec. 14. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon zavarna, nagyon féltékeny lennék... :S
2013. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja amúgy a korom: 20/L
2013. dec. 14. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem eleve gyanús,ha egy pasi egy lánnyal barátkozik.Meg ölelgetik egymást eh, egészségtelen.Szóval...
2013. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sokáig úgy voltam ezzel, hogy nem zavarna, de a legutóbbi eset óta.. zavarna
2013. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval, ha te lennél a barátnőm, választanod kellene: a fiú barátaid, vagy én. :/ Hú, bele sem tudok gondolni, hogy mennyire szenvednék ettől... :S

#1

19/F

2013. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!