Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd belémszeretni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd belémszeretni? Mit tegyek, ha igen?

Figyelt kérdés

Van egy barátság extrákkal kapcsolatom.

Vagy nálam, vagy nála jól érezzük magunkat, főzünk, vagy rendelünk egy pizzát, filmezünk, és jó nagyot szexelünk. Ez olyan havi három éjszaka.

Nekem ennél több nem fér bele az életembe, és elvileg az övéébe sem. (szakács, az előző kapcsolata is az időhiány miatt ment tönkre)

Ismerjük egymást több mint egy éve, de ez a helyzet úgy négy hónapja áll fent.

Az utolsó találkánk óta viszont furcsa. Ekkor először mozdultunk ki a négy fal közül, egész éjjel a városban kódorogtunk, ittunk picit, csókolóztunk, hülyültünk fél éjszaka, én meg reggel siettem haza.

Itthon már várt az üzenet, hogy nagyon jól érezte magát és köszöni.

Azóta sokkal gyakrabban ír, Ma konkrétan másfél órát telefonáltunk, és olyat mondott, hogy "nem gondoltam volna, hogy ennyire fontos leszel nekem".

Nálam itt beindult a vészjelző, hogy mi van ha többet akar.

Ennél többet nem érzek iránta, és egy "próbáljuk meg" kapcsolattal már meg is szívtam, továbbá az élethelyzetemből adódóan nem is nagyon játszhatom ezt.

Viszon nekem is fontos, megbántani se szeretném, és igazából elveszíteni se...

Huszonévesek vagyunk, de teljesen más élethelyzetben.


2016. aug. 27. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Kommunikáció.

Közöld vele ezt. Ennyi. Felesleges volt kiírnod a kérdést.

2016. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt irta: jajj dehogy, csak jobban ráérek.
2016. aug. 27. 00:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg mondd meg neki!

Még az "elején" tisztázd, hogy neked csak ennyi fél bele, és nem tudod, hogy mire gondol, de neked ez így rendben volt és pont elég.

Aztán vagy otthagy, vagy marad, de legalább nem mész bele olyanba, amit nem szeretnél, és a másik fél sem koppan akkorát a végén.

2016. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze hgy azt írta, mivel gondolom az elején leszögeztétek a dolgot. Azonban az ember olyan, hogy nem tudja irányítani az érzéseit. Ezzel az smsel imponálni akart. Tuti hogy elkezdett érezni mást is, komolyabbat is. Ő gondolkodni nem tud, te viszont igen, úgyhogy kíméld meg egy pofára eséstől, amit saját magának fog generálni csóri.


A szánalomkapcsolat tényleg nem vezet semmit, összezavarjátok magatokat csak vele...


Hajrá..!

2016. aug. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lezárnám a kapcsolatot.
2016. aug. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért nem létezik barátság extrákkal mert egymásba szerettek elöbb vagy utobb vmeik fél biztosan..
2016. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!