Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nocsabasz pasi kepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nocsabasz pasi kepes megvaltozni? Ha igen, mikor es hogyan?

Figyelt kérdés
Pl eddig soha nem volt hosszabb ideig egyutt senkivel, es aztan 1 eve van mar baratnoje. Megkomolyodast jelent ez? Vagy inkabb csak nagyzolast a csajjal?
2016. júl. 28. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Amikor elfogy a penze vagy nem all fel neki. Akkor egy emberi zoldseg lesz belole. Jo iranyba nem fog valtozni.
2016. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy lelki törés okozhat ilyet. Egy új barátnő általában NEM okoz ilyen lelki törést, csak egészen kivételes esetekben.
2016. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Most találta meg azt, akit az igazinak érez.
2016. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyit jelent, hogy EZ a konkrét csaj pont megfogta annyira valamivel, hogy hajlandó volt elkötelezni magát. Ez még nem jelenti azt, hogy ez más nőnek is sikerülne.


Sanszos, hogy miután egyszer szakítanak, visszatér majd a korábbi életviteléhez, legalábbis ez a leggyakoribb forgatókönyv.

2016. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem, mert eleg fura igy is. AMugy az uncsimrol van szo. Osszejott ezzel a lannyal, szep lany, csak folyamatosan mutogatja magat, igy, hogy 1 eve jarnak is ugy oltozik a csaj, hogy mindene kinn van, mellek, combok. Valamint nekem az volt kicsit feltuno, hogy tesznek fel kepeket a facebookra, de nem ugy neznek ki, mint akik szerelmesek, hanem, mint akik jarnak, hogy mutassak, hogy nezd milyen jo nom van...
2016. júl. 28. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az ilyenekben nem bízok, hogy meg tudnak változni. Legalábbis másik ember hatására biztosan nem, ha bennük nincs meg a változni akarás. Az első barátom volt ilyen, kb. fél évünk volt együtt, kapcsolatról kapcsolatra ugrált. Utánam valamivel lett egy barátnője, aki tartósnak tűnt, el is jegyezték egymást, össze is költöztek, úgy látszott, hogy ez a lány meg tudta fogni, aztán egy darabig nem tudtam, mi újság velük, nem is foglalkoztatott a dolog, majd néhány évvel később láttam ezt a pasit egy bevásárlóközpont felől elsétálni megint egy másik csajjal. Ő is megismert, biccentett egyet, én meg gondolatban megköszöntem, hogy én csak fél évet kaptam ettől a hóhányótól és azóta el tudom kerülni az ilyeneket, nekem ilyenre nincs szükségem, akkor sem, ha térden csúszva könyörögne.
2016. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy kívülről minek tűnik, teljesen lényegtelen, nem látsz bele a kapcsolatukba, a hétköznapjaikba, teljesen feleslegesen kombinálsz vagy gyártod a teóriákat.
2016. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 Az uncsidról? Hány éves vagy, 13? Biztos hogy ez a kérdés ebbe a kategóriába való?
2016. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!