Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél honnan jön az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél honnan jön az hogy mindig a leg lehetetlenebb helyzteben jön rájuk a beszélhetnék?

Figyelt kérdés

Családban és barátoknál, is észrevettem már hogy mindig akkor nyílik ki a szövegláda és kezdenek karattyolni, amikor az ember a ház legtávolabbi szegletében van, csobog a víz, zúg az ember fülébe a hajszárító, vagy éppen vezetés közben bemondják az aktuális balesetet, híreket, abban a pillantban blablabla.

Az is előfordult, hogy az amber ismeretlen városban koncentrál hogy hol kell kanyarodni, keresi az ember az utcanevet, természetesen a hölgyemény akkor akarja megoldani az élet nagy problémáit. Aztán jön a sértődés, meg a durcáskodás, amikor megérkezéskor elhangzik, hogy "ugye igazam van"? - ööööö....miben is??


De ha nincs zavarótényező, akkor van aki simán elfordul, és elmormolja a mondanivalóját, hogy az ember egy szót nem ért. De lényeg hogy magának elmondta amit akart.


Ezeket miért csinálják? Tudatos egyáltalán, vagy csak nem vezsik észre?



2016. aug. 27. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálad van a baj, méghozzá azért, mert egyáltalán nem tudsz kommunikálni nőkkel, nem érdekelnek téged amúgy sem, a belső szépségük pedig főleg. Olvass utána egy kicsit a neten és tanuld meg őket kezelni, hangolódj rájuk olyan helyzetekben, amikor számodra nem gond. Időt kell erre is szánni, nem csak panaszkodni.

Számomra pl. minden nő egy szép virágszál, mindig meglátom bennük a belső szépséget, van hozzájuk egy-egy kedves szavam, persze mindig hűséges leszek a páromhoz. 28F

2016. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
What the ****? :D Nő vagyok, de inkább azt kapom mindenkitől, hogy nem beszélek eleget soha. Nem tudom, milyen ismerőseid vannak.
2016. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkéred, hogy várjon egy kicsit,vagy elmutogatod jelbeszéddel, mint a fociban az idő jelet. :D Vagy ha nem érti találjatok ki egy közös jelet.


[link]

2016. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1#

Köszönöm a választ, de van tartósabb tapasztalatod is?

Csak mert mi már 8 éve élünk együtt, és nem a rózsaszín ködben.

Persze amit írsz romantikiusan hangzik, ennyi idős koromban én is próbáltam megérteni a megérthetetlent.


18-20 évesen viszont még nagyon letojtam mindenkinek a lelki világát, ha jött jobb, léptem, nem érdekelt hogy másnak esetleg fáj.

Akkoriban nem mondom hogy tapadtak rám, de nem panaszkodhattam. És kb úgy viselkedtek, hogy meg akartak felelni.


Később, 30 felett elkezdtem keresni azt, hogy megértsem a másikat, elkezdett érdekelni hogy mi a jó a másiknak, a döntések közösek legyenek. (korábban mentem a magam feje után, és akinek tetszett velem tartott)


Na ettől a ponttól, minden kapcsolatom próbált manipulálni, érzelmileg zsarolni stb.


Egyébként semmi baj, jól megvagyunk, és nem is szégyenlem én sem kimondani ha ez zavar, de igazából ugyanaz megy tovább.

2016. aug. 27. 22:49
 5/5 A kérdező kommentje:

2#

Édesanyám is olyan hogy akkor mondja a el amikor apám nem hallja. Mert már nagyot is hall a kor miatt. Gyakran morgolódik miatta.

A feleségem is ilyen. Persze csak ha rájön, amúgy nem azt mondtam hogy sokat beszél, de azt akkor amikor eszébe jut, és nem érdekli hogy pl. egy emelettel lejjebb az edényeket őblítem és csobog a víz.

2016. aug. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!