Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szóltok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szóltok ahhoz, ha egy fiú macskát tart, akár a lakásban? Tényleg kizáró ok lehet ez valakinél?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 21:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
18%
Az állat kertbe való, legyen az kutya vagy macska. Igen, kizáró ok.
2016. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Mivel én szeretem az állatokat, nem zavarna, sőt. De van olyan ismerősöm, aki például allergiás rá, nála azért kizáró ok.
2016. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%

Nem,mert szeretem az allatokat.

(Bar a macskakat kevesbe,de nem gond)

2016. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne kizáró ok?

Nálam inkább előny ha szereti az állatokat és felelősségteljesen tartja.

2016. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%
Nálam kizáró ok, allergiás vagyok rá.
2016. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
A barátnőd véleménye lesz a fontos úgyis. Van aki nagy állatbarát van aki nem bírja őket, nője válogatja.
2016. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
Lakásban nem túl jó... Inkább házban. Nálunk is van kettő a teraszon.
2016. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%

Férfi vagyok, amíg otthon laktam kertes házban mindig volt macskánk, szerettem őket és aranyosak.

De lakásban nem viselném el. Felmászik mindenhová (amíg nem vagy otthon, úgyis felmegy, hiába tanítod), és tiszta szőr az egész lakás, akárhogyan takarítasz. Na nem.

2016. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Én inkább kutyás vagyok, mint macskás, ráadásul allergiás vagyok a macskaszőrre, szóval nem igazán örülnék, de még így se lenne kizáró ok...

21N

2016. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk volt cica is, most kutyus is. Nem zavar egyáltalán, HA normálisan vannak tartva az állatok. Ez alatt értem azt, hogy a macska fésülve van, és a macskaalom se hetente-kéthetente cserélődik. Egyébként az hogy felelősséget vállal egy állatkáért és tisztességgel gondozza, az mindenképp jó pont, nálam legalábbis.
2016. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!