Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanátok lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok lányok ha kiderül, hogy a srác szűz?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, mondanátok ha megismerkednétek egy szimpatikus sráccal, de kiderülne, hogy még szűz? 21F


Kort is írjatok


2016. aug. 28. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet statisztikát csinálni belőle, mert nem tudod melyik az a 10 lány akiből X azt mondaná, hogy gáz.

Ha másik 10 fős lány csoportot kérdeznél meg, akkor megint teljesen más eredmény jönne ki.


Fölösleges dolog ez a számolgatás.

2016. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én esetemben nem volt olyan előny :(

Megtudta a leányzó akibe beleszerettem és ő erre fel dobott, mert hogy " ő nem kezd szűz fiúkkal, mert nem akar senkit tanítgatni és neki már mások az igényei".

20 éves volt a lány én 22. És ez kb 4 hete történt :(

2016. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Basszus ember... Sajnálom :( hasonlo dologtol felek en is
2016. aug. 28. 17:54
 14/15 anonim ***** válasza:

hat a 12-es sracot sajnalom. :/


egyebkent a tobbi komment feldob, mert en is szuz vagyok lol.

2016. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is voltam már szűz sráccal, érdekes tapasztalat volt, eleinte kifejezetten izgatott, hogy én taníthatom. Hosszú távon annyira azért nem tudnám elképzelni magam vele, mert minden igyekezete ellenére rettentően lassan tanul, harmadik nyelven pedig néha kissé nehéz kifejezni a dolgokat. :) Summa summarum, egyáltalán nem hátrány, ha valaki szűz, egye fene, sokat gyakorlunk akkor. :) 22N
2016. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!