Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szemében ér valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szemében ér valamit, ha a kiválasztott srác 20 éves kora fölött is még szűz?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem.Ez hátrány.
2015. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mivel a pasiknak minden a szex körül forog, feltételezném, hogy nem az erkölcsei miatt szűz 20 felett, hanem mert valami gáz van vele...
2015. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Inkább hátrány, mert azt a benyomást kelti, hogy valami gond van vele, ha 20 éves korára még nem volt semmilyen kapcsolata.
2015. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem sokat számít,de kicsit furának gondolom 20 évesen.. Őszintén szólva jobban örülnék, ha már ő is túl egy-két partneren ha már én is így vagyok vele.
2015. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

Furcsának fognak találni. 20-22 évesen — szerintük — már minimum egy komoly kapcsolaton, és 4-5 futó kalandon kellett volna átess. Gondolhatod, milyen esélyekkel indulnak a 28-30 éves férfiak, akiknek még sosem volt szexuális együttlétük a tenyerükön kívül. Minél tovább húzod az első csajt, akit megfektethetsz, annál jobban fognak ferde szemmel nézi rád a csajok.


Ebben is teljesen másképp gondolkodnak az idióta nők, mint a férfiak nagy része. A férfiak meglepődnek és örvendenek annak is, ha egy idősebb lány még szűz. Ha ugyanez fordított alapesetben áll fenn, akkor a férfi furcsa, flúgos, magányos, gyáva, ügyetlen, meg amit még el tudsz képzelni, mindenféle negatív jelzőt rád aggatnak.


Szóval a legjobb elv: dugj meg minél több nőt!

2015. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
47%
Lányoknál fontos tartogatni sztem, nekem anyukám mindig azt mondta hogy kincs :) Fiúknál nem olyan lényeges dolog, viszont az első alkalom mindig meghatározó és emlékezetes (jó esetben)! Te vagy a 20 éves szűz srác? Szerintem csak fiúk szégyenlik ezt egymást között! Én a páromnak a 2. voltam/vagyok, ő pedig nekem az első már 7 éve! Már többször is kérdeztem hogy nem zavarja-e, de azt mondta hogy egyáltalán nem sőt nem is kel tudnia senkinek :) Szóval a lényeg hogy csak fiúk tartják cikinek, lányok sztem nem! (Én legalábbis nem)
2015. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Hülyeség most miért baj az ha a pasi szűz,talán várt a megfelelő partnerre ......
2015. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de csak ha tetszik a srác.
2015. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Kevésbé kell tartani a nemi betegségektől,meg nem hasonlítgat az exekhez.
2015. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak van pozitív oldala is , legalább ketten belátták :)
2015. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!