Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne lekoptatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne lekoptatni egy bolond csajt?

Figyelt kérdés

Hónapokig ignorált, de most kitalálta, hogy mégis én kellek neki.

Nekem azóta barátnőm van és akkor sem érdekelne, ha egyedül lennék. Napi rendszerességgel zaklat minket. A barátnőmet fenyegeti, engem próbál elcsábítani, a szüleimet pedig arról győzködi, hogy mennyire jó lenne nekünk együtt és segítsenek neki felnyitni a szemem, a barátnőmet pedig kitúrni. A barátaimmal ugyanezt akarja elérni, természetesen sikertelenül, de akkor is zavar, hogy próbálkozik.

A szép szóból nem ért, már mindenhogy megpróbáltam elküldeni. Egyszer azt hittem leszakadt végre rólam, de 1,5-2 hét után újra feltűnt.


2016. aug. 29. 01:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Megjegyezném, hogy amikor ismerkedtünk normális volt. Említette a problémáit, személyiség zavart, de nem gondoltam volna, hogy ennyire súlyos.
2016. aug. 29. 01:45
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
szarul kell m e g b a sz n i és lekoccol magától xD
2016. aug. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem foglalkoztok vele. Egy idő után megunja és rájön magától is, hogy ez a vonat már elment. Ràm 1-2 ilyen pasi nyomult regebben. Tiltani szoktam őket ahonnan csak tudom és nem foglalkozok velük.
2016. aug. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos van ilyen....

Figyelmen kivul hagyni nem tudod, mert o folyamatosan porgeti magat. Ha rossz szexualis elmenyt adnal neki, akkor tavabbra is abban remenykedne, hogy "javithato". Sajnos nincs mit tenni; minden alkalommal meg kell neki mondani hogy te mar nem akarsz tole semmit. Aztan penditsd meg neki, hogy ez zaklatas es buntetheto es te nem akarod hogy zaklasson sem teged sem a csaladod sem a barataid. Kovetkezo megkereses utan; rendorseg. Bejelentest teszel es kesz. Egyebkent mindenrol keszits feljegyzest ezutan. Mikor keresett hogyan, hol, mit mondott, te mit mondtal. Ezzel ha beszmesz a rendorsegre, akkor nem kerdeznek ok semmit, hanem kimennek hozza es elbeszelgetnek vele.

2016. aug. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Legyél vele kedves, romantikus, udvarias, segítőkész, és rögtön le fog kopni!
2016. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szergej55 ***** válasza:
94%
Ha hívogat, vagy üzenget, valahogy gyűjts bizonyítékokat a zaklatásra. Fenyegesd meg a rendőrséggel, ha nem szakad le, akkor pedig érdemes is feljelenteni, ha komoly az ügy.
2016. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Te férfiak szégyene teee!
2016. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
76%
Küldd át hozzám. Én is személyiségzavaros vagyok, én majd úgy kikészítem idegileg, hogy elmegy a kedve mindentől.
2016. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentéssel.
2016. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!