Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a leghatékonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a leghatékonyabb módon visszautasítani/lekoptatni a nyomulós férfiakat?

Figyelt kérdés
Néha elszoktam menni társaságban iszogatni, beszélgetni. De minden egyes alkalommal van 1-2, ha nem több férfi (társaságon belül is, és kívül is), aki rám száll, flörtölget, fel akar szedni. Olyanok is, akiknek barátnője van- (volt olyan is, aki konkrétan a barátnője előtt kapott le)... És még a lányok szemében is én leszek a mocskos ribi, aki ellopja a pasijaikat, miközben én nem csinálok semmit, pont hogy engem zaklatnak. Még akkor se voltak rám tekintettel az ilyen egyének, amikor volt barátom. Szépen megkérem őket, hogy legyenek szívesek békén hagyni, de 2 perc múlva ugyanúgy folytatják. Már nagyon elegem van. Nem akarok felpofozni senkit (ezt a lányok javasolták nekem), de agresszió nélkül lehet ezt egyáltalán kezelni? Szerintetek mi ilyenkor a legjobb teendő?
2016. jan. 2. 20:43
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Legyél bunkó, nevesd ki őket, legyél látványosan érdektelen, vagy ha egyik sem működik,marad a nyilvános megalázás.

Aki nem ért a szép szóból, azzal nem kell finomkodni.

2016. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Mondd neki, hogy ha nem koccol le, elkiabálod ezt:


"Hé, emberek, egy ismerős mondta, hogy kicsi a pötse ennek a srácnak és impotens is." Nem tudom miért nyomul ezerrel rám, valaki nem sajnálná meg?"

2016. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
93%
"Ne haragudj,de leszbikus vagyok,házasságig várok a szexszel és aztán lezabálom a partnerem fejét."
2016. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyél olyan mint Sunshinedoll. :D
2016. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, az a baj velem, hogy nem tudok bunkó lenni senkivel, csak ritka esetekben. De akkor meg azt hiszik, hogy egy beképzelt p.csa vagyok, bár az még mindig jobb...


Mekkora szöveg... :D Majd tuti megpróbálom bejátszani.

Köszi az eddigi tanácsokat.

2016. jan. 2. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a #3-as szövegét semmiképp se próbáld ki "éles" helyzetben. Ha valakit le akarsz koptatni, akkor nem a legjobb, ha elkezdesz poénkodni, mert azt az esetek 99%-ában bátorításnak értelmezzük.


Egy kedves, de határozott "bocsi, de nem akarok semmit sem tőled" bőven megteszi...

2016. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
82%

Nem is egyszerre az egészet! :D

Akkor van baj,ha egy picit is engedsz. Az elejétől fogva,a legapróbb dologra is nemet kell mondani.

2016. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad már?


"Ne haragudj, nem érdekel."

2016. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez a probléma 20 éven belül elmúlik
2016. jan. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!