Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi sokszögbe keveredtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi sokszögbe keveredtem, hogy kerüljek ki belőle?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a történet, de próbálom érthetően leírni. Barátommal 2 éve vagyunk együtt, egy munkahelyen dolgozunk. A munkahelyen van a szállás is, így jóban vagyok a többi kollégával is. Az egyik kolléga most azt állítja, hogy én kavarok a barátom szobatársával, valamint egy másik kollégánkkal. Barátom és a szobatársa rettenetesen összevesztek ezen, a szarkeverő kolléga és a másik kolléga pedig kishíján összeverekedtek. Mit tegyek? Én érzem rosszul magam, pedig nem tehetek a rosszindulatú pletykákról. Korábban egyékbként barátom szobatársával volt futó kapcsolatom, de már semmit sem akarok tőle. Mi a helyes ilyenkor, hogy kell ebből kikeveredni?

2016. aug. 30. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugtass meg, hogy nem a 13. kerületben éltek. :'D Párom szobatársai a minap pont valami ilyesmi miatt verekedtek össze majdnem... :D


Én a helyedben őszintén megbeszélném a párommal a dolgot. Azt is, hogy mi volt a múltban (ha eddig nem tudott róla), és azt is, hogy mostanra nem érdekel cseppet sem. Esetleg abból indult a pletyka, hogy túl jóban vagy a kollegákkal? Mert akkor ezen is tudsz segíteni, ha nem adsz teret a dolognak - nem maradsz velük kettesben, leállítod az egyébként félreérthető megjegyzéseket, stb. (Tudom, ez alapvetően nehéz, ha eddig nem volt feszélyezett az ismeretség/barátság, de ha a párod hisz ezeknek a pletykáknak, akkor megéri kimutatni felé is, hogy nincs alapjuk...)

Ha meg párod nem aggódik az ilyesmi miatt, vagy pedig egyszerűen le tudod vele tisztázni, hogy sz.rjon a "kedves" pletykás kollegák mondandójára, akkor egyik füleden be, a másikon ki. Elhiszem, hogy bántja az önérzeted, de nem éri meg belemenni ezekbe a kisded játékokba.

2016. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valóban nem kavarsz a barátodon kívül senkivel akkor nem értem miért nevezed ezt "szerelmi sokszögnek".

Nyilván más emberekkel laktok együtt, ezáltal a privát életetekben benne szerepelnek mások is így ilyen esetekben megtörténhet szarkavarás. Nem kell foglalkozni azzal mit mondanak mások, ha hűséges vagy és semmi nem történt.

2016. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!