Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti, hogy írnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti, hogy írnátok körül ha kötődtök egy nőhöz? Mit éreztek akkor vágy, vonzalom, szeretet vagy szerelem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
nem kotodok egy nohoz sem sose kotodtem és nem is fogok. szerelmes már voltam pokoli szaregy érzés
2016. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindegyik.
2016. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mindent érzek iránta! :)
2016. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, nálam egyszerre sosem volt mindegyik, akibe szerelmes voltam, azt egyben gyűlöltem is, mekkora gyökér, akit meg nagyon szerettem, kötődtem hozzá, hiányzott, őbelé meg nem voltam szerelmes, nem vonzódtam hozzá. Inkább úgy tekintettem rá, mint egy pótanyukára.

A szerelem az hamar elmúlik, és leginkább hamar fellángol, és nem tart sokáig.

Sosem értettem az idősebb embereket, amikor ódákat zengtek, hogy ó, ő milyen szerelmes a feleségébe még 50 év után is.

Ez csak duma.

Ez már kötődés, szeretet, megszokás, egy igazi társ.

És abban a korban, ha meghal az egyik, felér egy szerv elvesztésével is szinte. Szerintem.

2016. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!