Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőmmel több mint 2.5 éve vagyunk együtt. Sokszor jól megyünk vagyunk viszont, ez mellet elég sokat veszekedünk is... Nos az a helyzet, hogy mostanában úgy érzem, hogy teljesen tönkre tesz a kapcsolatunk. Valamiért úgy érzem, hogy megcsal... És ez a gondlat már teljesen, eluralkodott rajtam. Már olyan szinten, hogy sokszor erről álmodom és alvás gondjaim is vannak ez miatt. Soha nem voltam, idegeskedő típus viszont, sokszor amikor nem vagyunk együtt, egyfolytában azon kattogok hogy merre lehet... Szexben soha nem volt köztünk úgy gond... Sokat szexelünk minden találkozásnál, nagyon ritka az ha nincs. Mostanában úgy vettem észre, hogy nagyon figyel a külsejére munkába menet, mindig ki csípi magát... A féltékenység már odáig fajult köztünk, hogy gyakorlatilag egymás telefonját nézegessük... Próbáltam már vele, szakítani de egyszerűen mindig összejövünk. Valamiért mindig megsajnálom, gyakorlatilag ilyenkor ki sem mozdul, nem eszek és iszik semmit sem... Soha nem voltam ilyen határozatlan, mindig amibe belekezdtem, be fejeztem... Ezt viszont, úgy érzem, hogy sajnos nem megy bármennyire is akarom. Mikkor 1-2 hétig nem találkoztunk, gyakorlatilag nem fájt nem éreztem, különösebben fájdalmat. A környezetebben ilyenkor viszont, egyfolytában mondják nekem hogy láttam a barátnődet bicózot stb... Egyszóval folyton mondják annak ellenére, hogy én nem is kérdeztem... Egyszerűen nem tudom hogy mi tévő legyek... Nagyon örülnék a véleményeteknek...

2016. aug. 4. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
E miatt. Nem ez miatt..
2016. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt itt más helyesírási hibák is...

A veszekedések okát keressétek meg és oldjátok meg, ha akarjátok folytatni. Féltékenykedni meg fölösleges. Ha van valami, úgy is ki fog derülni.

Ha meg szakítani akarsz, akkor tedd meg, ne táncolj vissza sajnálatból!

2016. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: *voltak
2016. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!