Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem modszeresen rombolta le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem modszeresen rombolta le az onbizalmam. Hogyan jussak ezen tul? Folyton ezen ragodom.

Figyelt kérdés
Mindezt utolag vettem eszre ahogy erzelmileg elvaltam tole, eltunt a rozsaszin kod. Nem tisztelt, mindenert en voltam a hibas, multbeli hibaimat folyamatosan felhanytorgatta, azok alapjan itelt meg. Annyira manipulativ volt, hogy lassan lassan sikerult is elhinnem hogy neki van igaza es szar ember vagyok. Teljesen abnormalis dolgokat allitott rolam megis felek hogy egy kovetkezo parom is igy fog velekedni rolam. Megvaltoztatta a sajat magamrol alkotott kepemet.
2016. aug. 31. 16:07
 1/2 anonim válasza:

Én is így jártam. Velem nem csak párkapcsolatban, hanem barátságban is megtörtént.


Már figyelek rá, hogy ne engedjem közel magamhoz azokat az embereket akik rombolnak.

Az önismeret fejlesztése segít szerintem.


Nekem ezek segítettek, hogy tisztábban lássam mi zajlik bennem, mi az ami fontos, és mi az ami nem:


Laár András előadások (youtube-on tudsz nézni ilyeneket)

Popper Péter (írd be, hogy "a padlón" pl.)

Soma Mamagésa

Csernus (könyvei)


"A békés harcos útja" film.


Nézegesd meg őket, hátha tetszik valamelyik. :)


Tehát szerintem a lényeg, hogy elindulj egy belső változás irányába, keress ilyen lehetőségeket.


Kérdezd meg a barátaidat/ rokonaidat (azokat akik szeretnek és tisztelnek) mit gondolnak rólad.

Rá fogsz jönni, hogy igenis méltó vagy arra, hogy igazán szeressenek.

Csak te is szeresd magad és az jó kisugárzást ad.

2016. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 opened paradise ***** válasza:

Egy dolgot ne felejts el:

Ő is összejött veled.

Szóval annyira szr nem lehettél neki.

2016. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!