Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működnek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működnek a nők?

Figyelt kérdés
Mi kell a nőnek egy férfiban? Egyáltalán mitől érzi magát nőnek valaki? Mi fogja vissza, hogy ne csalja meg a párját? Ha van párja, miért szeret flörtölni úgy másokkal, hogy az esetek többségében nem akar semmit a másiktól? Mit vár el az ágyban?

2016. aug. 31. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki máshogy...
2016. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenki máshogy? Biztos ez? Nem ugyanaz a belső ösztönvilága mindenkinek?
2016. aug. 31. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

A viselkedése, értékrendje, természete, háttere, neveltetése mindenkinek eltérő.

Miben hasonlítunk? Lássuk csak, táplálkozunk, emésztünk, nem szaporodunk sem osztódással sem tojással...


Kérdező, nem húzhatsz rá egy sablont mindenkire.

2016. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
83%
Láttál már két egyforma embert külsőre? Akkor miért gondolod, hogy belsőre azok?
2016. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2016. szept. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Fogsz egy nőt és elviszed az állatkertbe. Bedobod az oroszlánhoz. Azonnal meglátod, hogy működik belülről egy nő.
2016. szept. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, én 16 éves korom óta, azaz 41 éve tanulom a nőket, de még ma sem mondhatom el, hogy ismerem őket. Rengeteg kapcsolatom volt, nagyon széppé tették az életemet, mert odafigyeltem rájuk. Nem mondom, hogy kárba veszett a tanulás, mert szerintem csak így érdemes, de gyors eredményt ne várj ettől a projekttől. Férfiésszel szinte lehetetlen megérteni őket. Mi logika mentén gondolkodunk, az ő életüket az érzések irányítják.
2016. szept. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pont erről írtam ki a minap egy kérdést. Úgy hangzik, hogy "Lányok/nők! Szerintetek igaza volt ennek a férfinak?"

Van egy távoli, de aránylag jó ismerősöm, igazi alfahím-típus. Ugyanazt kérdeztem tőle, amit te most itt. A válaszát megleled a kérdésemben. Jó olvasgatást ;)

2016. szept. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fordítva vannak bedrótozva.

Én azt várom el az ágyban, hogy legalább matrac legyen benne. Se láb, se fejtámla nem kell. Nem vagyok e téren nagy igényű. Amúgy is, ha lába van, akkor minden begurulhat alá. De ha lába van, akkor legyen alatta ágyneműtartó.

2016. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nőkhöz letöltöd a netről a használati utasítást, és abban leírják, hogy belülről hogy működik. Időnként vannak kisebb működési rendellenességek, de akkor beviszed szervizbe, és kéred az eredeti gyári beállításokat. Komolyabb gond esetén lehet, kicsit bütykölni is kell rajta, de ha megfelelően karban tartod, egy életen át kiszolgál.

Havonta egyszer olajcserés, csokoládéval és salátával üzemel, szigorúan felváltva, és rendszeres folyadékpótlást igényel, mivel sűrűn ereszti a hűtőfolyadékot. A borítást igény szerint lehet váltogatni, de ez elég költséges, mint a legtöbb optikai tunning általában.


Ha elakadsz a hardverrel, először mindig a szoftvert kell felülvizsgálni.

2016. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!