Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mikor ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mikor ismeretlen nőkre írnak rá a közösségi oldalakon, mégis miben reménykednek?

Figyelt kérdés

Leszögezem, én nem hordom fenn az orrom, és mindenkinek adok esélyt beszélgetésre, találkozóra, aki csak egy kicsit is szimpatikus.


Tegnap rámírt egy ismeretlen pasas, és már fél óra múlva az összeköltözésről beszélt, holott azt sem tudom, kicsoda.


Mért nem lehet normálisan kezdeményezni?!


2016. aug. 31. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Azt kérdezed mibe reménykednek de amúgy simán leállsz velük dumálni meg találkozni ha kicsit is szimpatikusak.


Akkor meg is válaszoltad magadnak a saját kérdésedet.

2016. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Szia Cica.

Hozzám jösz feleségül?

2016. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért aközött, hogy csak simán rád ír valaki, és aközött, hogy valaki fél óra után már összeköltözést emleget, ÓRIÁSI különbség van. Ahogy te is mondtad, az előbbivel még nincs is baj.
2016. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én azt " bírom" mikor se kép - se semmi, de " szép vagy, bejössz, stb.."
2016. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Broáf!
2016. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az összeköltözős valóban extrém. Szerintem maga se gondolta komolyan, csak azt hitte így gyorsabban betud hülyítnei.
2016. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Azt kérdezed mibe reménykednek de amúgy simán leállsz velük dumálni meg találkozni ha kicsit is szimpatikusak."



Ja, aki meg nem ír vissza, azt meg mindennek elmondjátok... Akkor mégis hogy kellene viselkedni?!


Én úgy vagyok vele, hogy mért ne próbálkozhatna az a pasas, ha tetszem neki, egy beszélgetés vagy egy ital mindenkinek jár, nem?!

2016. szept. 1. 01:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Reménykedni nem szoktam semmiben, Kérdező, sőt, írni sem szoktam. Általában (például itt) ha úgy alakul, ír nékem egy lány valami problémával kapcsolatban, én felelek a kérdésére, és ennyiben is marad a dolog. Nem szoktam forszírozni az ismerkedést, mert nagyon nehezen bízok meg bárkiben is, és gondolom a lány is úgy van vele, hogy ki tudja, miféle perverz aberrált ülhet a kábel másik végén...


Volt viszont pozitív élményem: találkoztam tavaly Pici Kacsával innen, nagyjából egy esztendeje. Volt párja, viszont felutazott Budapestre azért, hogy egy jót beszélgessünk, és azóta is tisztelem őt nagyon emiatt :) remélem ő sem bánta meg.


A normális kezdeményezés alatt manapság meg ezt értik az emberek: "szia, csácsumicsá, mizu, honnan, korod, f/l, borotválod?, hogy szereted csinálni" és a többi ilyen magasröptű limonádéduma.

2016. szept. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gerappa.
2016. szept. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én így jottem ossze a barátommal.

Igaz kicsit más szitu volt, mert nem egy random ismeretlen alakról van szó. :D egyrészt egyik közös ismerősünkkel volt amikor először látott, ő mondta ki vagyok. Másrészt a szüleimet meg pl ismerte.

Mondjuk ettől én még tök bizarnak tartottam őt, de Kiderült full normális.

2016. szept. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!