Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mond semmit? 21/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mond semmit? 21/l

Figyelt kérdés

Van egy srác a munkahelyemen, akivel bármikor találkoztam (mert nem közvetlen mellettem dolgozik, van olyan nap, hogy nem is látom), meg sem tudta volna állni, hogy ne bókoljon, meg ne dicsérjen, pedig nem öltözöm kihívóan se semmi, ha laza egyszerű naci+póló+0 smink volt rajtam, akkor is ajnározott. Előfordult, hogy konkrétan folyt a nyála, úgy odavolt.


Kb. egy hónapja volt egy összetűzés a munkahelyen. Én nem voltam fültanúja sem, de egy ideig akikkel én dolgozom kollégák és ő, illetve a kollégái fasírtba voltam. Azóta már rendeződött a dolog.


Azt furcsállom, hogy nem mond semmit nekem, igaz, nem csevegünk sokat. Odajön, kérdez ezt+azt a munkáról vagy kér valamit ha kell, esetleg átad valamit, de ennyi. Viszont mikor beérek és ő is a bejáratnál van, sokszor hosszasan néz, azaz áll és bámul, elfeledkezik magáról, pedig legtöbbször nem egyedül van. Csak nézük egymást szúrós tekintettel, míg zavarba nem jövök. Mondhatni elbámul rajtam.


Viszont tegnap is odajött (munkaügyben, bár nem volt lényeges, szóval nem lett volna muszáj odajönnie), elegánsan kicsíptem magam aznap, erre semmi... Pedig egyszerű viseletben is legelteti a szemét, most meg...


Azt megjegyezném, hogy sem a dicséret, sem pedig a kritika nem hat rám. Se munka, se más téren. Tehát nem az hiányzik, hogy valaki ajnározzon. Azért kérdezem, mert tőle fura ez nekem. Hisz bámul, olyan szemekkel, hogy lejön bejön neki az, amit lát, de miért nem mond semmit?


Miért?


2016. szept. 1. 15:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval ez az összetűzés óta van így csak.
2016. szept. 1. 15:28
 2/6 anonim válasza:
Neked tetszik ő?:)
2016. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet független az összetűzéstől. Próbálkozott jeladással, de nem adtál rá értékelhető reakciót, s végül feladta, már nem fektet bele/beléd több energiát.
2016. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Igen. :)

Csak most szóban nem hangzik el semmi köztünk, csak azok a "nézések" vannak...

2016. szept. 1. 16:00
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 Igen, lehet teljesen más miatt is.

Nem, nem amiatt.

2016. szept. 1. 16:03
 6/6 anonim válasza:
Probald most te leszolitani:) #2-es voltam
2016. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!