Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a baj, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a baj, hogy egy srác nagyon bejön már hívtam moziba de nem írt vissza. Néha olyan mintha nézne de nem mond semmit. Mit tegyek? Nem merem elmondani az érzéseimet mert félek az iskola "kígyóitól"!?

Figyelt kérdés
14 vagyok ő megg 13. és menő...én meg egy...átlagos csaj...
2013. ápr. 13. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írt vissza,úgyhogy leves.
2013. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy ajtó bezárul előtted, kinyílik egy másik. Ha mégsem, akkor mássz be az ablakon!
2013. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de több mint valószínű, hogy nem jössz be neki. Ha érdekelnéd visszaírt volna meg beszélne veled. Azért egy próbát megér, ki tudja, hogy szégyenlős.
2013. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajna ez tényleg bukta. Keress mást!
2013. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, hogy milyen lányokra vágyik. Ha azt tapasztalod, hogy közeledni próbál, adj neki pozitív visszajelzéseket. Nem tudom, miért nem írt vissza neked, illő lett volna legalább egy nemet írnia, ha nem akart menni, de nem vagyunk egyformák.
2013. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel ő is szokot téged nézni lehet,hogy csak kóstolgat!! Várja,hogy te nyiss felé!! Kitudja... egy próbát megér!!Lehet nem jön be,de ennél akkor is jobb!! Sok sikert... ;)
2013. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :-)
2013. ápr. 14. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!