Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért ilyenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés

Ha vki azt írja, hogy megszakítással "védekezik", mindig kiderül, hogy azért, mert a barátja "nem szereti" az óvszert.

Most komolyan....ezeket a férfiakat nem érdekli, hogy a barátnője idegeskedhet egy hónapig, hogy teherbe esett-e, és ha igen, akkor mehet abortuszra? (Mert általában ezek a párocskák ugye nem akarnak gyereket, szóval az szóba sem jöhet, hogy megszüli).

Ennyire önzőek?

Persze erre a férfiak válasza: Szedjen a nő fogamzásgátlót! De ha nem bírja? (mellékhatásai vannak, nem szedhet ilyen olyan problémák miatt).

Meg csak úgy egyáltalán... a gyógyszer az akkor is gyógyszer, hiába mondják, hogy nem ártalmas, nem véletlenül csak vényre adható. Tökre nem lehet tudni, hogy 5 év múlva milyen következményei lesznek a szedésének (ha már abbahagyta a tablettát!).

De a férfiaknak a gumi nem árt semmit. Max egy kicsit kényelmetlenebb.

Inkább a férfi kényelme, mint a nő egészsége?


2010. ápr. 21. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyél feminista.
2010. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy gyönyörű általánosítás. *TAPS* Mindjárt el is sírom magam, hogy ilyen elnyomott sorba taszítjuk szegény nőket, akiket csak szexuális tárgyként tartunk.
2010. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Beviz Elek ***** válasza:

Minden lánnyal megszakításos módszerrel védekeztünk.

1. Nem szeretem a gumit, de a LÁNYOK többsége is mondta, ha időben kiveszem,akkor inkább nélküle.

2. Ha késett én is be voltam fosva eléggé.

3. Az én barátnőm ne szedjen fogamzásgátlót, mert tele van hormonnal és valahogy nem vonzanak a mellékhatásai.

2010. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A megoldás egyszerű: ha a párod azt mondja, vigyáz rád, mond neki, h tudsz te vigyázni magadra. Öltözz fel és menj haza.
2010. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Támad a vöröshadsereg? :)
2010. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Thurston ***** válasza:

"a gyógyszer az akkor is gyógyszer, hiába mondják, hogy nem ártalmas, nem véletlenül csak vényre adható."


Talán azért, mert mindegyik más. És nem poénból, hanem mert mindegyik másnak jó. Ezért ha mondjuk elmennél a nődokidhoz, ő kitalálna nagyon okosan, hogy neked melyik kell, amelyiktől nem lesz semmi problémád...

Mellesleg ne gondold azt, hogy a gumi csak a pasinak kényelmetlen. Egyszer szexelnél egy isteneset gumi nélkül, megtudnád miről beszélek. De ha ennyire erősen belédmagyarázták azt, hogy a gyógyszer káros (gondolom az édes jó anyukád, mert kábé tizenöt éve volt, hogy lehettek káros mellékhatásai), akkor nincsm it tenni. Szakíts a sráccal...

2010. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1. Elnézést az általánosításért, akinek nem inge, ne vegye magára. Eddig minden barátom simán egyetlen szó nélkül felhúzta a gumit, és tudom, hogy rengeteg férfi van még, aki szintén elviseli.

A kérdés kiírásánál ebből az oldalból indultam ki, itt ugyanis a férfiak 90%-a hisztizik az óvszer miatt.

2. Képzeld el, akármennyire hihetetlen járok nőgyógyászhoz. Nem magamtól találtam ki, hogy nem szedhetek gyógyszert, hanem az orvos mondta, hogy nem lenne jó ötlet. Teljesen lényegtelen a kérdés szempontjából, hogy milyen betegség miatt.

3. Nem az édes jó anyukám magyarázta be, ugyanis ő is fogamzásgátlót szed. Ez az én saját véleményem. Én sem állíthatom, hogy 100%-osan igazam van, de azt sem mondhatja senki 100%-ra, hogy ha 10 évig szedi a gyógyszert, utána senkinek nem lesz semmi baja.

Már csak az ismeretségi körömben is van olyan, aki nagyon megbánta a fogamzásgátló szedését.

2010. ápr. 21. 18:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Sok lány is hülye, már bocsánat, de tényleg... Nem hiszem el, hogy ennyire nem veszik figyelembe, hogy ha már dugnak, akkor védekezzenek, és ne utána sírjanak ITT(is), hogy "Jajj, terhes vagyok, mit tegyek?" -.-'

A férfiak meg nem mindig ilyenek, az én Barátom pl inkább használ gumit, minthogy én szedjem a bogyókat(meg is hülyülne a szervezetem+ nem akarja, hogy elhizzak és még rosszabb legyen az önértékelésem-->ezeket őmondta :D).

Nem kell általánsitani egyik nemnél sem, de tényleg nem ártana egykis felvilgáositás néhány embernek :D

2010. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
kar, h nincs a ferfin vagy a non egy kapcsolo, amivel lehet allitani, h eppen lehessen gyerek vagy ne:D, bar azt gondolom, itt akkoris telelenne olyan kerdesekkel minden, hogy "a baratom aztmondta, ugy jobb a szex, ha termekenyre vagyok allitva, es azt mondta majd vigyaz" :D:D:D.
2010. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazat adok neked, de az a nő is hülye, aki ezt hagyja. Én megmondom, vagy gumi vagy nincs szex, pont. Ha szeret ugysem probléma, "lazább" kapcsiknál meg főleg nem ér annyit a dolog...

De még sosem mondta nekem senki erre azt, hogy akkor inkább hagyjuk. Hisztis gyerekek, tudni kell velük bánni azt kész =D

2010. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!