Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire veljem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, aki nagyon megtetszett. (23eves). A buszon leszolitottam, elkezdtunk beszelgetni, de kozben kiderult, hogy van baratnoje, en raakartam hagyni de o tovabbra is kereste a tarsasagom. Vegul lefekudtunk. Dontes ele allitottam, hogy en vagy a baratnoje. Nekem azt mondta mindig, hogy mar nem erzi jol magat vele stb. Kesobb rairtam a baratnojere es elmeseltem mindent neki, de nem reagalt ra. Kesobb hivott a fiu, hogy mit kepzelek es soha tobbe nem akar latni. Ez fel eve volt, azota nem lattam/ beszeltem vele. Biztos forrasbol tudom, hogy a baratnojet elakarja jegyezni es komolyan gondolja. Engem csak hulyere vett? Csak jatszott velem? Beleszerettem. Miert akarja eljegyezni?
2016. szept. 2. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kóbor dugás voltál neki, a barátnőjét meg szereti.
2016. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátnőjét szereti, de az eljegyzés előtt még gondolta, kalandozik egyet. Kamuzott, neked meg le is csúszott a bugyid, ennyi. Én is szerettem már bele foglalt fiúba, viszont bennem volt annyi gerinc, hogy még csak nem is találkoztam vele kettesben, míg foglalt volt. Ő ezt felfogta, elküldte a barátnőjét, és randizni kezdtünk... azóta is együtt vagyunk. Ha szeretett volna téged, ti is hasonlóan végeztétek volna, gondolj már bele.
2016. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ennyire buta/naiv vagy? Mit lehet ezen nem érteni?


Átvertek, anyukám, méghozzá a legklasszikusabb módszerrel. Sőt, még meg is könnyítetted a srác dolgát azzal, hogy leszólítottad. De ha nem tudod összerakni a szálakat, segítek, a sztori így zajlott:


1. Leszólítasz egy srácot, aki ugyan foglalt, de úgy gondolja, nem vagy rossz csaj, megérsz neki egy numerát a barátnője háta mögött.


2. Hogy hamarabb megdönthessen, beadja a szokásos sztorit, hogy de már ő nem érzi magát jól a barátnőjével, blablabla.. Ez a legátlátszóbb duma, ami létezik, nem hiszem el, hogy még mindig van, aki képes ennek bedőlni.. de lapozzunk.


3. Sikerül neki, beléd ürít egyet. Azt nem írtad, hogy ebből több alkalom is lett-e, ha igen, akkor gondolta még szédít egy kicsit, párszor még beléd rakja. Miért is ne tenné, hiszen már kiderült, hogy gerinctelen féreg, te pedig vagy olyan naiv, hogy beveszed a dumáját. Jackpotot talált, hiszen nem sok ilyen IQ bajnok lány szaladgál manapság, aki ezt így bekajálja, na meg vannak olyan lányok is, akiknek van tartásuk és elvből nem kezdenek foglalt pasival.


4. Ultimátudot adsz neki, amit hárít, hiszen esze ágában sem volt egy percig sem szakítani, hiszen nincs is semmi baj a kapcsolatával, csak épp talált egy kapható puncit és kapott az alkalmon. Mint már említettem, gerinctelen féreg, mást nem is kéne, hogy várjon tőle az ember.


5. Ráírsz a barátnőre. Ebből nyilván balhé lett otthon, barátnőnek így gyorsan bead egy sztorit, hogy hazudsz és csak szét akarod őket választani mint egy pszichopata zaklató, esetleg bevallotta és megesküdött, hogy soha többé (ezt a verziót kétlem). Itt jön el a pont, hogy mivel tudja, hogy veszélyes vagy és nem kussolsz, el kell küldenie a pcsába.


Summa summarum - csak egy lyuk voltál neki, soha nem számítottál, a barátnő mellé járni jó voltál, de emberszámba nem vett. Borítottad a bilit így elküldött a francba. Barátnőt meg gyorsan eljegyezte, mert hát őt nem akarja elveszíteni. Igen, csak játszott veled, de ez már a legelején teljesen nyilvánvaló volt.


Legközelebb talán kétszer meggondolod, milyen gyökereknek teszed szét a lábad és hagyod, hogy szédítsenek süket dumákkal.

2016. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs itt kérdés.. Tudod te is a miérteket ! Rossz, de lépj tovább!!
2016. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó egyetemen kellene tanítanod az emberismeretet. :) Kérdező fel a fejjel, nem kell neked ilyen rohad*k pasas.
2016. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti bocsesz
2016. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!