Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor apakomplexus?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és vonzónak találom a nálam idősebb férfiakat. ( az ilyen 20-40 évesek, de szóba jöhet 50-es is akár, aki jól tartja magát ... ) De szerelmet MAX. 25 évessel tudnék elképzelni. Mondjuk egy 30 éves férfival nem jönnék össze, nem tudnék szerelmes lenni belé szerintem, szóval csak szex. Az igazi apukámat nem ismerem, elhagyott minket még a születésem előtt. A mostani nevelőapumat kb 10 éve ismerem, de rá soha nem néznék úgy és nem is az ő tulajdonságait keresem az idősebb férfiakban, nem is keresek semmit bennük, egyszerűen csak izgat, hogy egy idősebb férfival feküdjek le...

2016. szept. 3. 09:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
Én dettó így vagyok, annyi különbséggel, hogy szerelmet is el tudnék képzelni idősebb férfival nemcsak szexet.
2016. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
te is 16 vagy?
2016. szept. 3. 09:33
 3/34 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2016. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Titusztitusz ***** válasza:
54%
Kérdező...Amiröl írtál a kérdésben, VALÓBAN "apakomplexusnak" tűnik...És nemis teljesen normális dolognak...Egész biztos vagyok abban,hogy ez a dolog nálad oda vezethető vissza,hogy apa nélkül nőttél fel...És tudat alatt VÁGYÓDOL egy határozott,erőt,és biztonságot ígérő kapcsolat után,amit a tudatod "náladnál jóval idősebb ürgék utáni szexuális vágyakozásként" transzformált le...
2016. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
ja gondoltam, hogy ez nem normalis. de most nem tudok vele mit kezdeni..de ezen kivul szerintem egy teljesen normalis fiatal lany vagyok.
2016. szept. 3. 09:49
 6/34 anonim ***** válasza:
56%
Csinalj olyat, amit utana batran es buszken elmondasz az unokaidnak. Szerintem beszelj errol egy pszihologussal. Ez csak nagyon nem normalis. Ha szeretned hogy megalazzanak, miert nem kopsz fel es alsz ala? Ehhez nem kell odaadnod magad.
2016. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%

Az az ember, akinek fejeben nem normalis gondolatok vannak; az pillanatnyilag nem normalis.


Az 1-es szerintem ugy hatvan eves lehet :)

2016. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
mert ha beszelek egy pszichologussal, akkor megoldodik a problema vagy mi?
2016. szept. 3. 10:02
 9/34 anonim ***** válasza:
16%
Inkább csak egy átlagos tini ringló vagy csak, ha 16 évesen 30 évessel csak szex belefér. Csak nem vagy túl válogatós, ha 20-50 között jöhet bárki.
2016. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Titusztitusz ***** válasza:
91%
Jól van na...Azért ne keseredj el,kérdező...Igaz,hogy kissé beteges a vágyakozásaid lényege,de azért ne essünk át a ló másik oldalára sem...Pszichológusra azért nincs szükség ebben az esetben...Elég az is,hogyha csak TUDOD azt pontosan,hogy miért vagy ilyen...És így már ki lehet védeni a helyzeted okozta veszélyeket,és fogod tudni kezelni a helyzetet...Annak idején én magam is pont úgy voltam a nőkkel,mint most te a férfiakkal...Bár volt dolgom 16 évesen a korombeli lányokkal is,de igazábol a 30-as-40-es-50-es korosztályba tartozó nőkre gerjedtem különösen...De eszméletlen intenzitással...Éshát különösebb bajom nem lett aztán a dologbol...Kiegyensúlyozott,normális házasságban élek már jó ideje,ami meg volt,az meg már a múlt része...Szóval azért az is túlzás lenne,ha mint "elmebetegre" tekintenél saját magadra...Azért ENNYIRE messze nem súlyos ez az állapot...
2016. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!