Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak a problémás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a problémás családból jövő, családi problémákkal rendelkező lányok alárendeltek?

Figyelt kérdés
Szeretem az alá/fölérendelt szerepet az ágyban. Eddig mindig alárendelt barátnőim voltak és azt veszem észre, hogy azok a lányok,akik problémás gyerekkorral rendelkeznek,vagy rosszban vannak az apjukkal, azok vagy mindenkivel összefekszenek a szeretethiányuk miatt,vagy alárendeltek. Egyáltalán létezik olyan lány,aki teljesen normális, nem csal meg, nem fekszik össze minden sarkon más-más férfiakkal, normális, és az alárendelt szerepet kedveli?

2016. febr. 24. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom. Én normális családból jövök, és az ágyban sem szeretem a konkrét alárendeltséget, maximum minimálisan.
2016. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Pont erről beszélek. Egy normális értékrendekkel rendelkező lányt keresek, aki normális és alárendelt. De eddig mindig ezzel a problémával szembesültem, hogy csak azok alárendeltek,akiknek van valami a háttérben.
2016. febr. 24. 16:51
 3/74 anonim ***** válasza:
7%

A megcsalás szerintem egy női alapjellemző. Bár nincs nagy tapasztalatom, de a környezetemben a férfiak mind erről beszélnek, hogy már megint kiderült a barátnőjükről, hogy így csalták meg őket, meg úgy.

Általában sokat elköltenek egy nőre, de az semmibe veszi ezt, aztán pár hónap múlva mindig fény derül a turpisságra.


Az alárendeltségről nem sokat tudok mondani, sok a lelki beteg ember, aztán ki tudja minek az oka vagy éppen az okozata.

2016. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
Azért nem alapjellemző, több kapcsolatom is volt, ahol a lány 100%-ig megbízható volt, és ott is az volt észrevehető,hogy jóban van a családjával, szeretik, mindent megkap (lelkileg is). Amikor viszont nem volt megbízható a lány,ott persze rossz háttér, utálja az apját stb. Minden dolognak van egy lelki háttere.
2016. febr. 24. 16:57
 5/74 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem simán, mert a lányokat eleve alárendelt szerepre kondicionálják. Ez nyilván hat rájuk, a szexualitására is.
2016. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:
Igen,azt tudom,hogy a múltból kifolyólag gyakorlatilag "beléjük épült" ez a dolog, de személyes tapasztalatot még nem osztottak meg velem, legalábbis amit fent írtam, én mindig azzal szembesültem.
2016. febr. 24. 17:07
 7/74 anonim ***** válasza:
77%

Mások dolgaiba én sem látok bele nagyon. Más nőkébe, úgy értem. Magamról nyilatkozva, vannak szubmisszív hajlamaim és örömmel veszem, ha a másik kezdeményez (már ha ezt hívod alárendeltnek), voltak kalandjaim, de akárkivel nem feküdtem össze. A családommal, szüleimmel jó a viszonyom, nyilván köztünk is voltak problémák, de egyértelműen pozitív a kapcsolatunk.

Egyébként szerintem nem csak a szeretethiány viheti az említett problémás lányokat ágyról ágyra, hanem hogy nehezen mondanak nemet.

2016. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:

Igen,konkrétan a szubmisszív hajlamra gondolok.

Annyira nem is az ágyról ágyra menés most a kérdés,hanem tényleg az,hogy normális családból jöhet-e szubmisszív hajlammal rendelkező nő. Biztos van rá példa (mint például a tiéd is) de azért több vélemény is érdekelne.

2016. febr. 24. 17:25
 9/74 anonim ***** válasza:
39%
Értelek. Akkor további jó kutatást. :)
2016. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
63%

Hát, én ugyan rosszban vagyok apámmal, de ezt leszámítva normálisnak tartom magam :D sosem csaltam meg senkit, mindig hűséges voltam, és ezt továbbra is tartani tervezem. Az ágyban viszont szeretem az alárendelt, max egyenrangú szerepet, irányítani képtelen vagyok, valahogy megzavarodnék, ha hirtelen az én feladatom lenne a dolog (még ha egyébként én vagyok felül, akkor is jobban szeretem, ha a párom a "főnök").


Csak hát, párkapcsolatban vagyok most is (mint úgy kb 17 éves korom óta mindig), és a hűség miatt nem is igazán ismerkednék mással :)

2016. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!