Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem volt tulzas a reszemrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem volt tulzas a reszemrol?

Figyelt kérdés

Egy videki szallodaban dolgozom ugy, hogy ott is lakom. Valahogy nagyon megtetszett a pasi aki szakacskent dolgozik itt, o is bentlakasos.

Egy osszevitatkozassal kezdtuk a dolgot, de aztan megbeszeltuk es mar sokkal baratsagosabb velem, meg el os kezdett beszelgetni, kerdezni.

En a szobakat takaritom, es a mosodaban dolgozom, es lattam, hogy lehozta a cuccat, hogy kesobb kimossa.

Mivel en ugyis ott dolgozom, ezert kimostam neki, volt ra idom, belefert.Neki meg nem sok szabadideje van, szoval gondoltam segitek ezzel.

Nem volt ez tulzas a reszemrol? Remelem nem veszi tolakodasnak, es remelem nem gondolja, hogy akarok tole valamit.


2016. szept. 3. 20:41
 1/3 anonim válasza:
100%

Ha tetszik miért baj,ha azt gondolja akarsz tőle valamit?

Amúgy meg ez egy kedves gesztus volt részedről,szerintem értékelni fogja. :)

2016. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért ez a rögeszme nőknél, tetszik neked, bejön, de inkább túráztatod őt is és magadat is, nehogy véletlenül rájöjjön. Mert? Férfinak kötelesség lépni, nőtől viszont szánalmas? Aztán mikor hetek majd hónapok telnek és ö9szejön mással, akkor majd bosszankodsz.
2016. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azert rogeszme, mert nem akarok kapcsolatot jelenleg. NEm fer bele az eletembe, es nem akarok amugy se kenyes helyzetbe keveredni a munkahelyemen, meg akkor se, ha tetszik a pasi.

Szeretnek joban lenni vele, hiszen egy helyen dolgozunk, de nem akarom kenyelmentlen helyzetbe hozni.

2016. szept. 3. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!