Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy az első csókom most volt a gólyatáborban és semmi különöset nem éreztem? 19\L

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem az első csóknál semmit.

Semleges érzés volt.

2016. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Miért másztok annak a szájába, aki iránt nem éreztek semmit ??
2016. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz,nincs korhoz kötve!

És az,hogy milyen érzéseket vállt ki a csók,az személyiség függő is!

Aki romantikus típus,az él,hal azért,hogy csókolózzon a párjával,pl.: én :) ,én az első csók élményét szerencsére a jelenlegi páromtól kaptam,akivel komoly kapcsolatot ápolunk,de majd ki ugrottam a bőrömből :D

18\L

2016. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Ciki vagy. :/
2016. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha olyan személlyel csókolózol, aki iránt semmit se érzel, akkor hogy várhatod el, hogy a csók is édes legyen és bármilyen hatással is legyen rád?


Téged se az eszedért fognak szeretni, már látom!

2016. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

1# vagyok.

Én szerettem azt a srácot akivel történt az első. Mégse éreztem semmit.

Se a másodiknál. Se a harmadiknàl stb.

Nem érint meg a csókolózás, nincs rám hatással. Ez van.

2016. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy. :D
2016. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!


Ennek is meg van biztosan a miértje, ha kíváncsi vagy rá, nyugodtan kutass utána. A te érdeked végül is!

Olyan nincs, hogy valakire nincs hatással egy olyan személlyel a csók, akit elméletben szeret.

Vagy rosszul csináltátok, vagy annyira stresszeltél, hogy emiatt nem éreztél semmit.

2016. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy buliban volt 17 évesen, nem ismertem, utána sose láttam a srácot, bár mondjuk elsőre szimpatikus volt. És hogy gáz-e? Nem tartom annak, mivel nem fekszem le fűvel-fával mint a mai 15-16 évesek.

Nyugiii jön majd egy pasi akinél érzed!:) 21L

2016. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gólyatábor, egyetem. Semmi gáz, majd a huszadik, harmincadik pasi után már érzel valamit. Csóknál nem is lent biztosan.
2016. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!