Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha elsőre nem jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha elsőre nem jön be nektek egy fiú/férfi, attól még lehet esélye?

Figyelt kérdés
Egy humoros és jószívű pasinak lehet esélye nálatok, még ha elsőre nem is jön be külsőre?
2016. szept. 4. 07:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes kérdés. :)

Ilyen helyzetbe kerültem.

Van egy srác. Külsőre nem igazán az ideálom de ami megfogott a külsején az a szeme.Gyönyörű barna szeme van. :)

Először randira se akartam elmenni vele. Igazából a mai napig nem értem, hogy miért mentem el vele találkozni akkor. :D De milyen jól tettem. :)

Kedves, megértő van humora és elviseli a sokszor idegesítő természetem.


Szóval nálam van esélye annak aki nem is jön be elsőre.

2016. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
jó kérdés, kiv vok a válaszokra
2016. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

Előfordult már, hogy valakit észre sem vettem, aztán egyszer csak vonzódni kezdtem hozzá. Sőt, ez a gyakoribb, mint az, hogy elsőre kiszúrom és onnantól kezdve hűde tetszik. De én alapvetően annyira elvagyok magamban, hogy nem is figyelgetem külön az embereket magam körül, ez ezért van szerintem.

Ezek az esetek viszont sosem leszervezett találkozók esetén valósulnak meg, hanem ha a hétköznapokban van módunk rendszeresen látni egymást, esetleg beszélni egymással. Ha valakivel odajutok, hogy külön találkozok vele, randizunk és nem jön be, akkor azt nem erőltetem.

2016. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Volt, aki külsőre nem az esetem, de idővel megkedveltem és elmentem vele randizni.


Fordítva nem valószínű. Tehát rögtön elhív randira, de nem jön be, ezért német mondok. Ilyenkor később már nem fogok ezen változtatni.

2016. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyik párom sem tetszett elsőre, aztán megismertem.. De nem úgy ismertem meg, hogy esélyt adtam randikra, vagy ilyesmi, mert azt biztos elutasítottam volna. Akarva akaratlanul történt a dolog közös munka/közös baráti társaság miatt. Így egy idő után már vonzódni kezdtem hozzájuk, aztán végül randi lett belőle. Idő előtt ők sem próbálkoztak egyébként, csak már miután közelebb kerültünk egymáshoz, és ők is úgy látták, hogy érdemes lehet velem kezdeni.
2016. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nálam az van, mint a 4esnel
2016. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Olyan, hogy taszító a külseje és úgy, nem volt még.

De olyan, hogy helyeske, de én a világért sem járnék vele, mert nem az esetem, már többször is. Ha az ilyen ember nyitott és olyan személyisége van, hogy bele tudok szeretni, akkor könnyen válhatok "áldozattá". :)

2016. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Olyan helyzetben, hogy csak odajön hozzám az utcán, metróaluljáróban, akárhol, és eleve így kezdi, hogy "szia, eljössz velem meginni valamit?", úgy esélytelen, bár ez akkor is áll, ha egyébként ránézésre tetszik. De jól mondják korábban, ha nem visszataszító a külseje, csak éppen nem tűnt fel, aztán idővel- nem kell sok idő, elég csak ha pár órát beszélgetünk egy közös program alatt, ha olyan a személyisége, akkor utána simán.
2016. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
És ha nem hívna el randira titeket egy ilyen ismeretlen srác, csak elkezdene beszélgetni veletek? Tehát mondjuk ugyan ott tanultok/dolgoztok, mint ő, de még nem vettétek észre őt, odamenne hozzátok beszélgetni, akkor alakulhatna úgy a dolog, hogy megkedvelnétek és ahogy írtátok, idővel megkedvelnétek és elmennétek vele randira?
2016. szept. 4. 09:39
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Nekem első randin nem jött be a párom, de olyan jól elbeszélgettünk, hogy belementem egy második találkozóba. Most már másfél éve együtt vagyunk lassan és azóta mivel megszerettem, már be is jön.

21/L

2016. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!